Miežaičių kaimo bendruomenė

Adresas: Miežaičių k., 
LT-82109 Radviliškio r.
mob. tel. +370 618 64 703
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Lina Dikavičienė,
Miežaičių kaimo bendruomenės pirmininkas

Miežaičių kaimo bendruomenė įsikūrė 2005 m. Bendruomenė įsikūrusi pradinėje mokykloje, uždarytos bibliotekos patalpose, antrame aukšte.
Bendruomenė aktyviai organizuoja savo veiklą vadovaudamasi bendruomenės įstatais. Išrinkta bendruomenės taryba savo veiklą paskirstė komitetams:

  • Socialinė veikla – Onutė Blinstrubienė;
  • Švietėjiška veikla – Adelė Žalienė;
  • Kultūrinė veikla – Irutė Radžienė;
  • Sportinė veikla – Zenonas Pečiulionis.

Bendruomenės buhalteriją tvarko Stasė Pečiulionienė, labdarą – Vaida Stasiulaitienė, kontrolierius – Napoleonas Plungis.

Bendruomenė yra laimėjusi 3 projektus: Sveikatos centro – šulinių vandens tyrimai; Radviliškio rajono savivaldybės – jaunimo užimtumo skatinimui organizuojant kultūrinę veiklą ir LR Žemės ūkio ministerijos – patalpų renovacija ir techninės įrangos įsigijimas.

Šiuo metu uždarius Miežaičių pradinę mokyklą bendruomenė perima mokyklos patalpas. Buvusioje mokykloje planuojame įkurti bendruomenės namus, visuomeninę biblioteką, kaimo kultūros ir sporto centrą, kaimišką buities muziejų. Kaimo gyventojų pageidavimu iš privačių patalpų į bendruomenės namus perkelti ir medicinos punktą.

Bendruomenės taryba kiekvieną mėnesį leidžia kaimo laikraštį „Miežaičiukas“, įvairių švenčių metu organizuoja kultūrinius ir sportinius renginius. Bendruomenė ir toliau planuoja rengti paraiškas projektas. Gavus parama renovuotume bendruomenės namų fasadą ir vidaus patalpas.

© Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“