Adresas: Šiaulėnų mstl., 
LT-82043 Radviliškio r.
mob. +370 616 80 686
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Valerija Saldukienė

Valerija Saldukienė,
Šiaulėnų bendruomenės pirmininkė

Asociacija „Šiaulėnų bendruomenė“' įregistruota 2005 m. liepos 21 d. Jos steigėjai – Irena Mockuvienė, Genovaitė Gabrilaitienė, Tatjana Najulienė, Valerija Saldukienė ir Aleksandras Filipavičius. Šiuo metu bendruomenėje yra 82 nariai. Valdyba susideda iš penkių narių.

Šiaulėnų bendruomenės tikslas įtraukti į aktyvią veiklą kuo daugiau miestelio gyventojų. Suvienijus jėgas spręsti vaikų ir jaunimo užimtumo, laisvalaikio, socialines problemas.

Kiekvienais metais birželio pirmą dieną rengiame šventę vaikams „Vaikų fiesta“, šventę vainikuoja ledų lietus. Važiuojame į ekskursijas, organizuojame vasaros palydėtuves vaikams „Paskutinė vasaros atostogų diena“. Rudenį rengėme šventes ,,Po rudens darbų“ – tai Šiaulėnų krašto tradicijų ir papročių puoselėjimas šiuolaikinėje kultūroje ir jų perdavimas jaunimui. Kiekvienais metais prieš Kalėdas organizuojame šventę vaikams „Vėl Kalėdos“, kurios metu vaikai gauna dovanėlių iš Kalėdų Senelio.

Dalyvaujame projektų konkursuose Radviliškio rajono savivaldybės paramai gauti. Už gautas lėšas pagal projektus iš LR Žemės ūkio ministerijos įsirengėme savo patalpas. 2008 m. pradėjome sodinti parką, formuojama ąžuolų giraitę, kur ateityje būtų galima pastatyti suolelius, įrengti vasaros estradą.

Šiaulėnų bendruomenės aktyviausi nariai tai Irena Mockuvienė, Ona Juvita Šiaučiulienė, Birutė Mikalčienė, Genovaitę Gabrilaitienė, Laimutė Cirkelienė, Aušra Savickienė, Gitana Grebliauskienė, Tatjana Najulienė puoselėja ir perduoda jaunajai kartai tautos tradicijas, rūpinasi paramos organizavimu, siekia, kad kuo mažiau miestelio gyventojų jaustų socialinę atskirtį.

Šiaulėnų bendruomenės planuose numatyta įsirengti vaikų žaidimo aikštelę.