Skemiai Pociuneliai K1

Aplankytas Šilutės kraštas

Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenių 50 keliauninkų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Radviliškio rajono savivaldybėje finansuojamą projektą “Partnerystės ir gerosios patirties sklaida keliaujant” pajudėjo kelionėn į Šilutės kraštą.

Apsilankę Juknaičiuose susipažinome su Ritos Grigalienės šeimos vykdomu projektu “Liofilizavimo paslaugų teikimas Šilutės rajone” Apžiūrėję įrangą, išklausinėję apie visas projekto vykdymo ir paslaugų teikimo paslaptis išragavome jau liofilizuotų įvairių uogų ir daržovių , įsigijome lauktuvių namiškiams ir draugams.

Apsilankyta Ventės Rage, Ornitologijos stotyje, stebėjome paukščių žiedavimą , o jau Vytauto Jusio pasakojimo apie paukščius reikia išgirsti – žodžiais neapsakysi – tiek žinių ir toks gebėjimas jas pateikti….

Aplankyta Rusnė. Dalyvauta Žvejo kelio ir maisto gaminimo edukacinėse programose, Laivu Sambis keliavome aplink Rusnės salą, Įdomi kelionė neprailgo. Žavėjo šio krašto savitumas, nuostabi gamta.

Kėlionė – puiki gerosios patirties ir partnerystės sklaida.

Skemiai Pociuneliai K1

Skemiai Pociuneliai K2

Skemiai Pociuneliai K3

Skemiai Pociuneliai K4

Skemiai Pociuneliai K5