Baisogalos žmonės su negalia – ištikimi projekto partneriai

Baisogalos bendruomenė jau penktą kartą dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su partneriais VĮ ,,Šiaulių regiono keliai“. Vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Ir penktus metus Baisogalos žmonės su negalia, vadovaujami Vandos Kazickienės yra ištikimi projekto partneriai. Jie ne tik dalyvauja bendruomenės organizuojamuose saugaus eismo renginiuose, bet ir savo rankomis gamina saugaus eismo priemones: mezga apyrankes, pakabinamus šviesoforus, riša tautines juosteles, lipdo iš molio projekto simbolius Amsius ir Kates. Žmonių su negalia kolektyvas kūrė ir kartu su mokyklos-darželio mokiniais  įvairiaspalviais žiedais margino Gyvybės juostą, kuri buvo pašventinta Baisogalos bažnyčioje ir papuošė mokyklos-darželio saugaus eismo kampelį.

Tad gruodžio 6 d. Baisogalos bendruomenė organizavo saugaus eismo renginį – šeimos svetainę – puikiame žmonių su negalia centre, kuriame neįgalieji renkasi, sveikatinasi, bendrauja, siuva ir mezga, karpo ir lipdo iš molio. Atvykome kartu su seniūnu Romu Kalvaičiu ir Baisogalos kultūros namų muzikantais, kuriems vadovauja Paulius Kablys. Atvykome, kad pasveikintume su praėjusia žmonių su negalia diena, kad padėkotume už partnerystę, dovanojamus rankdarbius, įteiktume saugaus eismo priemonių ir pasidžiaugtume šių žmonių optimizmu, noru bendrauti ir padėti. Seniūnas atsakė į rūpimus klausimus. Buvome kaip viena šeima, kuriai rūpi kiekvienas bendruomenės narys, jo gerovė ir saugumas.

Vilija Kaščionienė,

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projekto įgyvendinimą

Žmonės su negalia nusipelnė saugaus eismo priemonių. Nuotrauka Pauliaus Kablio

Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis ir bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas sveikina Baisogalos skyriaus žmones su negalia ir dėkoja už partnerystę. Nuotrauka Pauliaus Kablio

Vieninga šeima. Nuotrauka Pauliaus Kablio

Žmonių su negalia gaminti šventės suvenyrai.

Bendras darbas suartina kartas.