Šeduvos miesto bendruomenė respublikinio konkurso nugalėtoja

Sausio 27 dieną į Vievyje esantį Kelių muziejų rinkosi respublikinio konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ nugalėtojai ir aktyviausiai jame dalyvavusių bendruomenių atstovai.

Susirinkusius konkurso dalyvius pasveikino susisiekimo ministro patarėjas Rolandas Bražinskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Skirmantas Skrinskas, asociacijos „Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga“ pirmininkė Guoda Burokienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų direktorius Remigijus Urbonas.

Ministro patarėjas Rolandas Bražinskas pastebėjo, kad bendruomenių bendradarbiavimas saugaus eismo srityje išaugo į didelį judėjimą. Pagrindiniai konkurso tikslai buvo ne tik pasiekti, bet ir viršyti.

Šeduvos miesto bendruomenė tapo respublikinio konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ nugalėtoja. Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Daiva Staškūnienė renginio metu pristatė įgyvendintą projektą, jo naudą.  Šeduviečių  sėkmę lėmė aktyvūs bendruomenės žmonės, įsijungę į saugaus eismo švietėjišką veiklą. Žmonės pamatė, kad saugaus eismo renginių nauda tikrai didžiulė, kad visų saugumas priklauso ir nuo kiekvieno asmeniškai. Dalyvavusieji konkurse įsitikino, kad nešioti atšvaitus, dėvėti liemenes su šviesą atspindinčiomis juostomis – ne tik saugu, bet ir madinga. Prizus Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkei Daivai Staškūnienei įteikė susisiekimo ministro patarėjas Rolandas Bražinskas ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Skirmantas Skrinskas.

 

 Šeduvos miesto bendruomenės informacija

Parašykite komentarą