Grinkiškio bendruomenė

Adresas: Tilto g. 43, Grinkiškis,
LT-82388 Radviliškio r.
mob. tel. +370 618 42 452
el. p. rasa1967@gmail.com  

Rasa Šulienė,
Grinkiškio bendruomenės pirmininkas

Grinkiškio seniūnijos seniūno Vinco Petrausko  paraginti, aktyviausi miestelio žmonės 2003 m birželio 16 d. įkūrė Grinkiškio bendruomenę. Bendruomenės pirmininku išrinktas Vidas Kanišauskas. Nuo 2004 m. kovo 29 d. iki 2011 m. spalio mėn. bendruomenės pirmininku išrinktas Albertas Poškus. 2011 m. spalio mėn. išrinkta nauja pirmininkė Rasa Šulienė.

Bendruomenė vienija ne tik Grinkiškio miestelio gyventojus, bet ir artimiausių kaimų žmones. Dabartiniu metu bendruomenės nariais yra apie 200 gyventojų.

Pradžioje bendruomenė glaudėsi seniūnijos panaudos sutartimi duotame mažame kambarėlyje, vėliau persikėlė į buvusio vaikų darželio patalpas.  Pasinaudoję LR Žemės ūkio ministerijos parama kaimo bendruomenėms jas susiremontavome. Pakeitėme langus, vidaus bei išorės palanges, sutvarkėme pastato vidų, apšiltinome patalpas. Patalpose įrengta konferencijų salė. Kur galima susirinkę aptarti kaime iškilusias problemas ar šiaip pasibūti. Kitose patalpose įrengtą treniruoklių salė, kur bendruomenės jaunimas turiningai praleidžia laisvalaikį. Vykdant darbus aktyviai talkino ir bendruomenės nariai.

Grinkiškio bendruomenė bendradarbiauja ir su kitomis kaimo bendruomenėmis ir iš kitų rajonų. Bendruomenė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su Kėdainių rajono Ažytėnų kaimo bendruomene ir Jonavos rajono Šveicarijos kaimo bendruomene. Bendruomenė aktyviai dalyvauja seniūnijos ir mokyklos gyvenime.