Įgyvendintas projektas „Skėmiai švenčia“

Skėmių kaimo bendruomenė pagal Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo ir kitų nevyriausybinių organizacijų rėmimą įgyvendino projektą „Skėmiai švenčia“.

Projekto tikslas – stiprinti bendruomenės sutelktumą, skatinti bendruomeniškumą ir bendravimą, plėtoti vietos gyventojų ir kraštiečių laisvalaikio užimtumą.

Uždaviniai – Tradicinės Skėmių vasaros šventės organizavimas, Sportinių varžybų, estafečių bei edukacinių užsiėmimų organizavimas, Kuo daugiau kraštiečių pritraukti į bendruomenės veiklą, Kultūringai ir aktyviai  su šeima ir bendruomenės nariais praleisti laisvalaikį.

Vasaros šventėje dalyvavo  ir suaugusieji, ir jaunimas, ir vaikai. Buvo pasveikinti ilgamečiai Skėmių seniūnijos gyventojai, auksines vestuves švenčiantys skėmiečiai.  Jaunimas ir vaikai entuziastingai dalyvavo  organizuojamose sporto varžybose ir estafetėse, žaidimuose. Patys mažiausi ir didesni vaikai džiaugėsi didžiuliu  batutu,  o putose smaginosi ne tik vaikai… Koncertavo grupė Marsa, vyko šokiai – diskoteka, Panevėžio kino teatras „Garsas“ parodė kiną po atviru dangumi.

Projektui skirta 600 Eur. 

Visiems ilgam liko daug prisiminimų…