logobend

Kutiškiuose šventė visiems „Pramogauk ir sportuok“

VO „Kutiškių kaimo bendruomenė“ įgyvendino projektą „Pramogauk, sportuok ir pažink savo kraštą“ (projekto Nr. RADV-LEADER-6B-JIS-8-3-2019) pagal „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategiją 2016-2023 m.“.

Kutiškių kaime, rugpjūčio 24 d. buvo ypatinga, vyko nuostabi ir įspūdinga šventė “Pramogauk ir sportuok”, kurios metu buvo atidaryta nauja ir moderni krepšinio aikštė. Švente pasidžiaugti ir pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Balinskienė, Radviliškio seniūnijos bendruomenių atstovai. Visi vieningai palinkėjo, kad ši aikštė suburtų ir išugdytų daug talentingų krepšininkų, ir neabejojo, kad naujoji krepšinio aikštė bus funkcionali ir naudinga. Taip pat pasveikinti atvyko bei šventę paįvairino ir praturtino Radviliškio rytų kovos menų „Rytų kovotojas“ sportininkų pasirodymas.

Po gausių sveikinimų ir palinkėjimų  Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Balinskienė bei Kutiškių kaimo bendruomenės pirmininkas Laurynas Balinskas, oficialiai, juostos perkirpinu atidarė krepšinio aikštę.

Pirmasis kritimas skriejo iš Jolantos Margaitienės rankų, taip pat savo taiklumą ir dangos tvirtumą išbandė seniūnės pavaduotoja bei Kutiškių k. bendruomenės pirmininkas. Vėliau savo jėgas išbandė ir draugiškose krepšinio varžybose dalyvavo Šiaulėnų, Miežaičių, Daugėlaičių, Liutkiškių, Linkaičių ir net dvi Kutiškių komandos. Po ilgų ir atkaklių varžybų paaiškėjo nugalėtojai, 1-ąja vieta džiaugėsi Liutkiškių komanda, 2-ąja – Miežaičių komanda, 3 – ąja Kutiškių bendruomenės. Naudingiausiu žaidėju tapo Justinas Tarvydas. Taip pat buvo surengtas ir tritaškių konkursas, kurį laimėjo Vilandas Zibalis. Po krepšinio varžybų, bendruomenių komandos savo jėgas išmėgino tinklinio aikštėje, ten nenugalimi buvo ir 1 – ąją vietą užėmė Kutiškių kaimo bendruomenė, 2-oji Liutkiškių komanda, 3-ioji Daugėlaičių bendruomenė. Naudingiausia žaidėja Tėja Masiulytė, kuri atstovavo Kutiškių kaimo bendruomenę.

Kol vyko varžybos visi šventės dalyviai, vaišinosi vaišėmis, mėgavosi įspūdingu „Kakės Makės“ batutu, vis nesibaigianti eilė buvo prie nuotaikingo ir smagaus atrakcionio „Šlavėjas“. Taip pat vyko smagios futbolo su sijonais varžybos. Patys mažiausi šventės dalyviai smagiai čiaužė nuo pripučiamo batuto. Savo jėgas daugelis išmėgino prie šaškių lentos. Teigiamos emocijos, šypsenos, smagūs vaikų šuksniai sklido visos šventės metu. Puiki šventės atmosfera tvyrojo visą šventinę dieną.

Šventei artėjant į pabaigą Kutiškių k. bendruomenės pirmininkas Laurynas Balinskas nuoširdžiai visiems padėkojo už sportišką, pilną teigiamų emocijų dieną ir laiką praleistą kartu. Pramogos ir sportas sujungė visus šventės dalyvius į vieną didėlę, gražią bendruomenę.

VO Kutiškių k. bendruomenės informacija