Popietė „Auksinis ruduo”

Kai už lango ruduo ir lauko darbai baigti  Šiaulėniškių bendruomenės asociacijos narės surengė popietę  senjorams „Auksinis ruduo“, skirtą tarptautinei senjorų dienai. Šventė prasidėjo vidurdienį bažnyčioje, kur buvo aukojamos Šv. Mišios už senjorus išėjusius anapilin ir už  gyvuosius  prašyta palaimos. Po Šv. Mišių aplankėme anapilin išėjusios buvusios mokytojos Meleškienės kapą, kurio sutvarkymu ir  priežiūra pasirūpino bendruomenės valdybos moterys, nes ji buvo vieniša močiutė ir paskutiniu metu gyveno Polekėlės senelių globos namuose. Šiaulėnų parapijos klebonas D. Grabažius pašventino naujai pastatytą paminklą Meleškienei. 

Šventė tęsiasi bendruomenės namuose. Čia visų laukė jaukiai rusenantis židinys ir serviruoti stalai su vaišėmis. Į popietę su dovanomis pagerbti senjorų atvyko Radviliškio savivaldybės administracijos direktorė J. Margaitienė, Šiaulėnų miestelio seniūnas V. P. Tutkus ir parapijos klebonas D. Grabažis. Popietę vedė E. Kečiorienė. Ji gražiomis eilėmis pamalonino susirinkusius.

Pašokti ir padainuoti visi galėjo kartu skambant R. Juzukonio dainom. Vėliau bendruomenės pirmininkė  I. Bliznikienė ir  valdybos moterys  pasveikino senjorus  su vardiniais atvirukais, kurie šiais metais šventė  jubiliejus. Šventė prasidėjusi vidurdienį tęsėsi iki vakaro. Visi džiaugėsi galėdami pabūti kartu, pabendrauti ir pajusti,  kad tai iš tikro šventė jiems – Mūsų senjorams.

Šiaulėniškių bendruomenės narė Lina Šniolienė 

 

Parašykite komentarą