Rugsėjo 1–osios – mokslo žinių dienos šventė

Šventė prasidėjo moksleivių programėle, sveikinimais nuo pačių mažiausiųjų pirmokėlių įteikiant Pirmoko pasus  iki vyriausiųjų…

Antroji šventės dalis buvo skirta eismo saugumui – saugaus eismo pamokėlė  keliaujant vaikams į mokyklą ir grįžtant. Prisiminti, pakartoti ženklai, taisyklės. Ypač dėmesį atkreipėme, kad artėja tamsus rudens – žiemos laikotarpis ir būtina būti ryškiems, matomiems. Kad būtume saugūs privalome saugoti patys vieni kitus, kad būtina dėvėti šviesą atspindinčias priemones. Be dovanų, kurios saugos mūsų gyvybes, neliko nei vienas: mažiausiems atiteko po atšvaitinį pakabuką žaisliuką, kuriuos kabinsis prie naujų kuprinių. Pasižadėjome patikrinti ar tikrai bus nešiojami kasdien, ar nepamirš namuose. Iš kaimų dviračiais tėvelių atvežtiems pradinukams atiteko liemenės, nes dėvėti tamsiu paros metu važiuojant dviračiais jo privalomos. Mokytojoms pritiko krepšiai – rankinės kad visada būtų to ką pamirš atsinešti vaikai, saugūs ir laiku pasiektų ir atrakintų mokyklą,  tėveliams, seneliams ir  svečiams po pakabinamą atšvaitą. Priminta tėveliams, kad būtina rodyti vaikams gero elgesio pavyzdį, pamokyti saugiai eiti į mokyklą ir atgal.

Rudens pradžia kartu yra ir mokslo metų pradžia, todėl labai norisi, kad mokinių šypsenos papuošusios auksinį rudenį neblėstų visus mokslo metus, kad visada būtų sveiki ir laimingi.

Skėmių kaimo bendruomenės tarybos narė, Regina Dambrauskienė

Radviliškio r. Skėmių kaimo bendruomenės, koordinatorė Skėmių kaimo bendruomenė

 

 

Parašykite komentarą