Trys karaliai Baisogaloje nešė ir saugaus eismo žinią

Trijų Karalių šventė – Betliejaus žvaigždės šventė – užbaigia gražų šventinį laikotarpį, pažymėtą atlaidumu, gerumu, Metų sandūra, naujomis svajonėmis ir viltimis. Trys Karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras neša dovanas, žymi aplankytą namą trimis kryželiais ir raidėmis K M B. Tai dvasios ženklas, skelbiantis, kad šių namų durys atviros visiems, kam reikia pagalbos ir paguodos.

Baisogalos bendruomenė, dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su partneriais VĮ ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, jau kelinti metai sėkmingai bendradarbiauja su Baisogalos parapijos klebonu Tomu Janavičiumi. Baisogalos bažnyčia – puikus saugaus eismo renginių partneris, todėl aptarėme, kad būtų prasminga, jei pasiuntiniai neštų ir gerąją saugaus eismo žinią.

Baisogalos švč. Trejybės bažnyčios zakristijonas Vidmantas Svetikas organizavo bažnyčios aktyvą ir sausio 6 d. po rytinių šv. Mišių bažnyčioje  iškeliavo Trys Karaliai (R. Narbutis, Ž. Jurkus, V. Svetikas) ir Žvaigždė (R. Jurkuvienė).  Aplankė  10 Baisogalos įstaigų (biblioteką, gydymo įstaigas, mokyklą-darželį, kavinę ,,Pas Zitą“ ir kt.) bei gyventojų, giedojo giesmes, gaivino smilkalais ir barstė auksą. O kartu dalijo  bendruomenės pirmininko Artūro Radžiūno perduotas saugaus eismo priemones ir nešė priminimą, saugaus eismo žinią, kad taisyklių laikymasis, saugaus eismo priemonių naudojimas ir visų eismo dalyvių supratingumas, kuria saugią bendruomenę. To ir linkėjo Trys Karaliai ir Betliejaus žvaigždė Gaidžio metais kiekvienam tą dieną sutiktam.

Džiaugiamės gražia Trijų Karalių diena, šaunia partneryste ir neparandame tikėjimo, kad saugaus eismo propagavimas yra reikalinga priemonė mūsų bendruomenės saugumui.

Vilija Kaščionienė,

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projekto įgyvendinimą

Parapijos Klkebonas Tomas Janavičius išlydi su dovanomis Tris Karalius

Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas įteikė saugaus eismo priemones ir paprašė nešti baisogaliečiams

Žvaigždė sužibo ir kepyklėlėje Rusbita

Šeimos klinikoje ir Trijų Karalių, ir bendruomenės dovanos

LSMU Gyvulininkystės institute su Direktore mokslų daktare Violeta Juškiene