Vadaktų kaimo bendruomenė

Adresas: Vadaktų k., 
LT-82272 Radviliškio r.
mob. +370600 33 696

el. p. vadaktukaimobendruomene@gmail.com

Daiva Leščinskienė,
Vadaktų kaimo bendruomenės pirmininkė

Vadaktų kaimo bendruomenė susikūrė 2003 m., tarybos nariai: Aušra Navagrudckienė, Janina Dambrauskienė ir Regina Klimavičienė, šiuo metu bendruomenėje yra 33 nariai.

Parašius projektą ir gavus finansavimą iš Lietuvos žemės ūkio ministerijos kaimo plėtros departamento buvo įrengtos bendruomenės patalpos, nupirkti rašomieji stalai, kompiuteriai, multifunkcinis įrenginys, video kamera, foto aparatas, muzikinis centras. Parašius projektą Radviliškio rajono savivaldybės administracijai ir gavus finansavimą įsigyti treniruokliai.

Bendruomenė, kartu su pramogų ir šokių salės darbuotojais, organizuoja Motinos dienos minėjimo šventę. 2008 m. Motinos dienos proga buvo suorganizuotas grupės „Patrulių“ koncertas, 2009 m. kaimo kapelos „Sadūnai“ koncertas. Organizuojamos Užgavėnių, Joninių šventės, Naujųjų Metų sutikimas.

Kiekvienais metais tapo tradicija rinkti metų šeimas. 2009 metų šeima išrinkta Aušros ir Česlovo Navagrudckų. Kiek vienais metais komisija renka gražiausiai besitvarkančias sodybas. 2009 m. gražiausios sodybos vardas suteiktas Z. ir L. Budavičių, V. ir E. Bondzinskų, V. Grachauskienės, D.ir P. Leščinskų sodyboms.