Asociacija „Vaivorykštės bendruomenė“

Adresas: Žeimių k., 
LT-82439 Radviliškio r.
mob. tel. +370 612 48 852
el. p. jurate.rekstiene@gmail.com

Jūratė Rekštienė,
Asociacijos „Vaivorykštės bendruomenės” pirmininkė

Žeimių kaimo bendruomenė įsikūrė 2004 m. Steigiamajame susirinkime dalyvavo apie 20 žmonių. Pirmąją bendruomenės pirmininke, buvo išrinkta Jolanta Vitkienė. 2007 m. išvykus J. Vitkienei gyventi į miestą pirmininke išrinkta Kristina Aleskienė. 2011 m. išrinkta nauja pirmininkė Jūratė Rekštienė. Mūsų bendruomenė tai Žeimių kaimo ir Daujočių kaimo žmonės. Šiuo metu mūsų bendruomenėje yra 40 narių.

Gavę finansavimą iš Europos sąjungos fondo suremontavome salę, kambarėlį esanti už salės, prieškambarį. Radviliškio rajono savivaldybei parašius projektą „Norime gyventi švariau ir gražiau“ ir gavus finansavimą įsigijome kėdes, stalą, lentynas, šviestuvus, žaliuzes. Sekančiais metais parašius projektą Europos sąjungos fondui ir gavus finansavimą, buvo pratęstas projektas „Norime gyventi švariau ir gražiau“ susiremontavome ir įsirengėme dušo kabiną, pastatėme skalbimo mašiną, kombinuotą vandens šildytuvą.

Organizuojant renginius mums talkina Irena ir Vytautas Daubarai leisdami mums pasinaudoti jų turimomis patalpomis, nes organizuojant renginius visi nesutelpame salėje, už ką jiems esame labai dėkingi. Bendruomenės patalpose sutinkame ten dirbančia bibliotekininkę – Birutę Stasiulaitienę, tai nuostabus žmogus, kuris padeda tiek vyresnio amžiaus tiek jauniems žmonėms. Vaikams bibliotekoje yra įrengtas žaidimo kampelis. Bibliotekoje jie gali pavartyti knygeles. Jei reikia leidinio ar knygos, kurios nėra bibliotekoje, Birutė visada pasistengs ją gauti. Tai vienintelis dar likęs kultūros židinėlis mūsų kaime. Tarybos narė Virgilija Purvainienę mūsų idėjų įkvepėja, tai žmogus pilnas idėjų ir sumanymų. Visada stengiasi rasti laiko ir pagelbėti visur ir visada. Taip pat mums padeda ir ŽŪB „Artojas“ vasarą įdarbiną vaikus vasaroms darbams, tai akmenys rinkti, valyti sandėlius ir kt., parūpina prizų šventėms.

Gyvenimas teka sena vaga visi stengiamės dirbti, kad kitiems būtų gerą gyventi ir išlikti dorais žmonėmis.