Asociacija „ Vaivorykštės bendruomenė“ įgyvendino projektą bendruomeniškumui skatinti

Asociacija „ Vaivorykštės  bendruomenė“ (toliau – Bendruomenė) įgyvendino projektą „Bendruomenės arba atskirų gyventojų grupių aktyvinimas bei jų įtraukimas į kultūrinę veiklą“ (toliau – projektas), finansuojama iš Radviliškio rajono savivaldybės  jaunimo ir kitų nevyriausybinių organizacijų projektų rėmimo konkurso. Radviliškio rajono savivaldybės administracija skyrė 400,00 Eur transporto išlaidoms padengti, prie projekto Bendruomenė prisidėjo 15% savo lėšų. 

Projekto tikslą kultūros iniciatyva orientuotis į bendruomenės arba atskirų grupių aktyvinimą, bei jų įtraukimą į kultūrinę veiklą, stiprinti bendruomeniškumą. Projekto metu buvo organizuotos dvi išvykos po Biržų kraštą, nes norinčių vykti buvo daug. Išvykos metu aplankėme Biržų pilį, gidė papasakojo pilies istoriją.  Apžiūrėję  pilį vykome prie smegduobių. Čia taip pat ekskursijos gidas papasakojo kiekvienos smegduobės istoriją. Po to vykome į apžvalgos bokštą. Kelionių pabaigoje pasivaikščiojom po Biržų miestelį.

Įgyvendintas projektas davė teigiamų rezultatų ir naudos kaimo gyventojams, padėjo stiprinti kaimo gyventojų bendruomeniškumą, bei įtraukimą į kultūrinę veiklą.

Asociacijos „ Vaivorykštės  bendruomenė“ informacija.