Baisogalos bendruomenė įgyvendino verslumo projektą

Baisogalos bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą „Smulkių statybinių ir buitinių paslaugų teikimas Baisogalos seniūnijos gyventojams ir įmonėms“ (toliau – projektas) finansuojamam iš valstybės biudžeto lėšų pagal Nacionalinės paramos teikimo 2015 metais kaimo bendruomenių veiklai taisykles. Bendra projekto vertė – 7 150,00 Eur; paramos lėšos – 6 000,00 Eur.

 2015 m. liepos 2 d. Baisogalos bendruomenė pasirašė paramos sutartį su Nacionaline mokėjimo agentūra prie žemės ūkio ministerijos dėl paramos verslumo projektui įgyvendinti. Projekto metu buvo įsigytą 198 kv. m. pastolių, didelės galios perforatorius, universalus pjūklas, malkų skaldymo įrenginys, kultivatorius, betono maišyklė ir aukšto slėgio plovimo technika.

Pagrindinis projekto tikslas – teikti smulkias statybines ir buitines paslaugas Baisogalos seniūnijos gyventojams ir įmonėms mažesne nei rinkos kaina. Seniūnijos gyventojai ir įmonės jau gali iš Baisogalos bendruomenės ne tik pirkti siūlomas paslaugas, bet taip pat ir išsinuomoti už projekto lėšas įsigytą įrangą, jei turi pakankamai kompetencijos ir žinių ją patys valdyti.

Šis projektas pasižymi plačiu ir reikšmingu socialiniu efektu. Projektas ne tik generuos pajamas Baisogalos bendruomenei, bet ir jo rezultatais minimalia kaina jau dabar gali naudotis visi Baisogalos bendruomenės nariai ir seniūnijos gyventojai.  Vienas iš pagrindinių projekto socialinių efektų yra bendruomeniškumo skatinimas – bendruomenės nariai, turėdami naują įrangą, teikia pagalbą vieni kitiems ir aktyviau dalyvauja bendruomenės veikloje.

Baisogalos bendruomenės informacija