Dalyvauta parodoje „Sprendimų ratas 2018“

Rugsėjo 27–29 d. Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) vyko miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2018“. Tai buvo jau vienuoliktoji šiai tematikai skirta, o iš viso – keturiasdešimt septintoji paroda, surengta Universitete.

„Sprendimų rate“ dalyvavo 102 įmonės ir organizacijos, 150 smulkiųjų augintojų, gamintojų, tautodailininkų. Parodos lauko ekspozicijose buvo įsikūrę miško, žemės ir kitą techniką pristatantys eksponentai, sodo baldininkai, kalviai, maisto produktų gamintojai. Maitinimo sektoriuje lankytojai galėjo ne tik skaniai papietauti, bet ir įsigyti maisto produktų iš pačių gamintojų. Penktadienį ir šeštadienį medžiotojai ir žvejai vaišino lankytojus žuviene ir žvėrienos sriuba, mažuosius viliojo batutų parkas.

Kaip ir kasmet, ekspozicijas įrengė ir socialinio verslo atstovai. Bendruomenių nariai iš 10-ies šalies rajonų pristatė savo sukurtas edukacines programas, tematinio turizmo maršrutus, amatininkų gaminius ir maisto produktus.

Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ taip pat turėjo paviljoną, kuriame Pociūnėlių atstovai pristatinėję bendruomeninius verslus. Dėkojame Pociūnėlių miestelio bendruomenės atstovams ir Skėmių seniūnijos seniūnei Ingridai Gladkienei už grąžų bendradarbiavimą ir pagalbą dalyvaujant parodoje „Sprendimų ratas 2018“.