Dėvėti atšvaitą ne tik naudinga, bet ir stilinga

Baisogalos bendruomenė, dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su partneriais VĮ ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, jau kelinti metai spalio–lapkričio mėnesiais didelį dėmesį skiria atšvaitams, jų nešiojimo būtinybei ir įvairovei. Spalio 7 d. vykęs renginys buvo tarsi įžanga, pasiruošimas spalio 28 dienos renginiui – madų šou, skirtas atšvaitui.

Atšvaitų šou ,,Aš matomas, aš stilingas“ vyko Baisogalos ugniagesių būstinėje. Gimnazijos šeštokai galėjo susipažinti su įranga ir ekipiruote, kurią pademonstravo komandos narys Kęstas Damanauskas. O tada atėjo metas jo didenybei atšvaitui. Vyr. bibliotekininkės Viktorijos Golcienės išmonės dėka, visi įsitikinome, kad atšvaitas gali būti ne tik sauganti priemonė, bet ir stilinga mūsų aprangos detalė. Atšvaitas tinka visur: ant kuprinės, kepurės, rankos ar kojos. Svarbu, kad gerai atspindėtų šviesą ir būtų matomas vairuotojams.

Po renginio gimnazijos partneriai, pakvietė visą komandą pademonstruoti atšvaitą, kaip eismo saugumo priemonę ir madingą aprangos detalę, platesniam mokinių ratui gimnazijoje.

Šauniosios šeštų klasių manekenės sukvies draugus į madų šou lapkričio 18 d.

Baisogalos bendruomenės taryba dėkoja partneriams: Baisogalos bibliotekai, gimnazijai, kultūros namams ir ugniagesių komandai, kurie aktyvai propaguoja atšvaitą, kaip saugumo ir stiliaus priemonę.

Vilija Kaščionienė

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projekto įgyvendinimą

Nuotraukos Gabijos Bernadickaitės.

Jaunosios manekenės – štai kokios atšvaitų panaudojimo galimybės.

Vyr. bibliotekininkė Viktorija Gocienė yra projekto simbolis KATĖ ir propaguoja atšvaitus.

Ugniagesys Kęstas Damanauskas propaguoja saugų eismą.

Saugios ir saldžio dovanėlės.