Šeduvos miesto bendruomenė antrą kartą tapo nugalėtoja

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su regionų valstybinėmis kelių įmonėmis bei asociacija „Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga“ 2011 metais tęsė tradiciniu tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.

Pirmą kartą konkursas organizuotas 2010 metais. Į kvietimą dalyvauti konkurse  atsiliepė 58 įvairios visuomeninės organizacijos.

2010 metais konkurse dalyvavo 23 šalies bendruomenės. Abu kartus Šeduvos miesto bendruomenė užėmė 1 vietą.

Šeduvos miesto bendruomenės  pateiktas ir įgyvendintas konkursas parodė, kad spręsdama aktualias saugaus eismo problemas bendruomenė nestokojo įdomių idėjų ir buvo kūrybinga.

Įgyvendinimo  formos įvairios: šventės, paskaitos, parodos, koncertai, sporto varžybos, dviratininkų  žygis, įvairios akcijos. Ir visa tai siejama su saugiu eismu.

Bendruomenės konkursas buvo įgyvendintas glaudžiai bendradarbiaujant su  seniūnija, policija, švietimo ir kitomis įstaigomis bei organizacijomis. Apie konkurso eigą nuolat buvo viešinama įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Kelių direkcija aprūpino konkurse dalyvavusius bendruomenės narius įvairiomis saugaus eismo priemonėmis: atšvaitais, liemenėmis, spaudiniais saugaus eismo temomis ir pan. 2012 m. sausio 31 dieną Bačkonių konferencijų centre (Bačkonių k., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r.) įvyko  konkurso “Eismo saugumas bendruomenėse 2011” baigiamasis renginys –  bendruomenių apdovanojimas ir jų vadovų pagerbimas.

 Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkei Daivai Staškūnienei apdovanojimą įteikė Susisiekimo ministerijos ministro patarėjas Rimantas Mikaitis bei Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Janušauskas. 

Šeduvos miesto bendruomenės informacija 

Parašykite komentarą