Gerbiamieji pareiškėjai, projektų vykdytojai, partneriai ir kiti interesantai!

Atsižvelgdama į LR Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremalios situacijos Valstybės operacijų vadovo sprendimą „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, bei pratęsto karantino, Radviliškio r. VVG „Radviliškio lyderis“ administracija savo darbą iki birželio 16 d. organizuos nuotoliniu būdu. Visi pareiškėjai, projekto vykdytojai ir kiti interesantai bus konsultuojami ir darbas su jais tęsiamas telefonu bei kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis.

Iškilus klausimams dėl įgyvendinamų projektų veiklų stabdymo, rekomenduojame vadovautis bendrais Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimais ir rekomendacijomis. Nuolat atnaujinamą informaciją galima rasti: http://sam.lrv.lt/.

Ekstremalių situacijų operacijų centrui pakeitus sprendimus ar atšaukus iki šiol buvusius draudimus, reaguosime atitinkamai ir apie tai pranešime.

Tikimės visų tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo!

Primename, kad su mumis susisiekti galite el. p. vvg@radviliskis.lt ir kitais darbuotojų kontaktais nurodytais Radviliškio rajono vietos veiklos grupės interneto svetainėje www.radviliskiovvg.lt, skiltyje „Kontaktai“.