Šiaulėniškių bendruomenės šventė „Graži mūsų šeimynėlė”

Birželio 29 d. Šiaulėniškių bendruomenė kvietė visus į šventę „Graži mūsų šeimynėlė“. Šiais metais vaikų gynimo dienai  nebuvo surengta šventė,  todėl  Šiaulėniškių bendruomenės pirmininkės Ievos Bliznikienės ir valdybos moterimis nusprendė ištaisyti šią  klaidą, siekdamos  skatinti vaikų užimtumą vasaros metu, suorganizavo šventę „Graži mūsų šeimynėlė“.

Jau nuo pat ankstyvo ryto dūzgė moterys: vienos pūtė balionus, kitos puošė aikštę vėliavėlėmis, o mūsų pagalbininkai vyrai statė didžiulę palapinę.

Šventė prasidėjo 12 valanda batutų miestelio atidarymu, čia  visi vaikai galėjo linksmai leisti laiką iki pat vakaro. Vaikų eilutė buvo nusidriekusi  visą dieną. Erika Kečiorienė  pravedė  atrakcionus ir organizavo įvairius žaidimus.

Nuo 16 val. prasidėjo šventė visiems šeimos nariams.  Į svečius atvyko mūsų kaimynas Nerijus Šukutis su programa. Buvo organizuojamos įvairios atrakcijos, linksmybės, rungtys. Bene didžiausią įspūdį paliko mūšis su minkštais žaislais, į kurį įsijungė ir maži ir dideli, net močiutės.  Vaikų laukė siurprizai. Šokių ratelyje visi buvo apdovanoti ledais, suaugusieji vaišinosi griliaus dešrelėmis.  Vakarop,  baigiantis šventei, visi skirstėsi į namus patenkinti, pasisėmę gerų įspūdžių,  su gera nuotaika ir pabuvę gražioje bendruomenės šeimoje drauge.

Tokia šventė, kai visi vaikai gali pasismaginti nemokamais batutais,  pas mus jau  vyksta antrą  kartą,  kurią organizuoja  mūsų bendruomenės aktyvas. Tikimės, kad sekančiais metais taip pat pavyks pratęsti šią tradiciją, kaip juokaujame, juk  kitaip mūsų atžalos net neįsivaizduoja.  Džiugu, kai tokia atrakcija gali pasidžiaugti visi Šiaulėnų vaikai, nes kai kuriems tai didelė prabanga. Suaugusiems įvairių renginių ir taip netrūksta, o vaikai dažnai lieka nuošalyje.

Šiaulėniškių bendruomenės informacija 

Parašykite komentarą