logobend

Kutiškių kaimo bendruomenės dviračių žygis į šaulės kalno apžvalgos bokštą

VO „Kutiškių kaimo bendruomenė“ įgyvendina projektą „Pramogauk, sportuok ir pažink savo kraštą“ (projekto Nr. RADV-LEADER-6B-JIS-8-3-2019) pagal „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategiją 2016-2023 m.“. Siekiant suburti VO „Kutiškių kaimo bendruomenės“, Šiaulėniškių bendruomenės ir Daugėlaičių kaimo bendruomenės gyventojus, ugdyti bendruomeniškumą ir pažinti savo kraštą, organizuotas dviračių žygis.

Saulėtą ir šiltą liepos 20 dienos rytą, Kutiškių kaimo bendruomenės nariai leidosi į smagų žygį dviračiais, prie kurių prisijungė ir projekto partneriai Daugėlaičių ir Šiaulėniškių bendruomenės nariai. Gausus būrys pajudėjo Daugėlaičių k. link. Svetingai su kava ir arbata bei gausiomis vaišėmis priėmė Daugėlaičių k. bendruomenė. Pailsėjus ir pasipildžius vandens atsargas dviratininkai pajudėjo Šiaulėnų miestelio link. Besigrožint apylinkėmis, bei gamtos vaizdais kelionė neprailgo ir žygeiviai smagiai ir nuotaikingai pasiekė kelionės tikslą – Šaulės kalno apžvalgos bokštą. Pasigrožėjus akį veriančiais vaizdais iš aukštai, laukė poilsis ir piknikas poilsio aikštelėje, kurio metu pasidalijome kelionės įspūdžiais. Pailsėjus ir atgavus jėgas, didelis būrys pajudėjo namų link. Grįžtant Šiaulėnų miestelyje aplankėme koplytėlę bei senovinių daiktų muziejų. Išsamus, informatyvus ir nuotaikingas tautodailininko Eugenijaus Arbušausko priėmimas ir pasakojimas abejingų nepaliko, tad visi pasisėmę teigiamų emocijų judėjo galutinio tikslo link. Smagūs pokalbiai bei bendro tikslo siekimas nepastebimai pasiekėme ir namus, kur Kutiškių k. bendruomenės tarybos pirmininkas Laurynas Balinskas padėkojo visiems dviračių žygio dalyviams bei įteikė po atminimo medalį.

Džiaugiamės šiuo projektu, kurio dėka galime padovanoti bendruomenės žmonėms  įsimintinas veiklas. Projektas padeda aktyvinti kaimo bendruomenes gyventojus, įtraukiant juos į bendruomenės gyvenimą, ugdant žmonių bendruomeniškumą, atsakomybę ir savanorišką veiklą.

Dviračių žygis – diena praleista sveikai ir turiningai!

Laurynas Balinskas,

VO „Kutiškių kaimo bendruomenė“ tarybos pirmininkas