KVIEČIAME MOKYTIS

Ar norėtumėte sužinoti, kaip dirbtinis intelektas gali pagerinti jūsų veiklą? Ar domina, kaip galite pritaikyti šią inovatyvią technologiją savo tekstų kūrimui, socialinių tinklų komunikacijos plano kūrimui, įrašų idėjų generavimui bei įspūdingų tekstų rašymui, trumpų video (reels’ų) scenarijų kūrimui, gal būt net verslo planų rašymui, marketingo strategijų ruošimui ir daugeliui kitų sričių? Jei taip – tai Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ kartu su Kėdainių rajono vietos veiklos grupe ir Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija, įgyvendindama teritorinio bendradarbiavimo projektą „Sumanaus kaimo link – Kėdainių, Lazdijų ir Radviliškio kaimo plėtros veikėjų partnerystė“ kviečia Jus į mokymus:

Liepos 16 d.  „Naujos skaitmeninės rinkodaros tendencijos. Dirbtinis intelektas“ (I dalis)

Liepos 22 d. „Naujos skaitmeninės rinkodaros tendencijos. Dirbtinis intelektas“ (II dalis)

 

Mokymai apima daugelį svarbių temų, kurios padės Jums ar Jūsų verslui/veiklai išnaudoti dirbtinio intelekto įrankių potencialą. Taip pat svarbu ne tik suprasti, kaip naudoti dirbtinį intelektą, bet ir atkreipti dėmesį į etikos, privatumo ir teisinius klausimus, kad užtikrintumėte atsakingą jo naudojimą.

  • Išmoksite kurti vertingus ir įtraukiančius tekstus su dirbtinio intelekto pagalba, taip pat sukurti veiksmingus komunikacijos planus ir marketingo strategijas.
  • Suprasite, kaip sukurti profesionalų video turinį su savo avataru, atlikti video vertimus į kitas kalbas ir kurti vizualinius maketus.

Rekomenduojame mokymų dalyviams su savimi turėti nešiojamąjį kompiuterį.

Norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis el. paštu: andzelika.b@radviliskiovvg.lt nurodant: vardą, pavardę ir kontaktinį telefono Nr. (nurodykite ar turėsite kompiuterį) iki liepos 15 d. (Registracija patvirtinama tik gavus atsakymą iš VVG „Radviliškio lyderis“ darbuotojo).

Mokymų vieta: Dariaus ir Girėno g. 27, Radviliškis (Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje)

Mokymų programos susipažinimui:

Mokymu_programa_liepos 16 d.

Mokymu_programa_liepos 22 d.