Linkėjome saugios vasaros

Baisogalos bendruomenė, dalyvaudama Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos organizuojamame saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2013“, jau įgyvendino antrąjį saugaus eismo  renginį.

Gegužės mėn. 30 d. vyko Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių mokslo metų baigimo šventė. Mes įsijungėme su saugaus eismo renginiu ,,Pažadas suolo draugui“. Mūsų tikslas buvo priminti mokiniams, kad ir vasaros metu privalu laikytis saugaus eismo taisyklių, neužmiršti būti atsargiems gatvėje. Kiekvienam mokiniui paruošėme Pažadą suolo draugui: ,,Gatvėje būsiu drausmingas. Rugsėjo 1 – ją vėl susitiksime.“ Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas skaitė šį pasižadėjimą, o visi mokiniai jį kartojo suolo draugui. Mokytojoms pirmininkas ir Saugaus eismo ,,veidas“ bibliotekininkė Viktorija Ivoškaitė įteikė saugaus eismo rankines su priemonėmis: liniuotėmis, kalendoriais ar atšvaitais. Kiekvienos klasės mokiniai jas išsidalino po renginio.

Tikimės, kad mūsų bendruomenės ir partnerių, Baisogalos mokyklos- darželio, bibliotekos, kultūros namų ir policijos darbuotojo Renato Zdanavičiaus, palinkėjimai lydės saugiu vasaros keliu. Ir Rugsėjo pirmąją visi sveiki ir pailsėję atsisės į mokyklinį suolą. 

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

Vilija Kaščionienė 

Antrokai su saugaus eismo priemonėmis. Foto Viktorijos Ivoškaitės

Saugaus eismo priemonės pravers per vasarą. Foto Viktorijos Ivoškaitės

Pažadas suolo draugui. Spauskite čia.

Parašykite komentarą