Būkime dėmesingi kelyje

Birželio pirmąją baisogaliečiai rinkosi į tradicinę žodžio šventę-,,Poezijos pavasaris-2013“ . Seniūnas, kultūros namų darbuotojai, bibliotekininkės pasitiko poezijos pavasario šauklius – poetus su duona ir druska, skambiomis gimnazijos mokinių dainomis (vad. Neringa Bernadickienė).

Mes, Baisogalos bendruomenės tarybos nariai, vykdėme trečiąjį projektinį renginį ,,Gatvėje eilių nekurk ir avarinės situacijos nesukurk“. Įsijungę į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamą projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2013“, pasirinkome atkreipti savo svečių – poetų dėmesį ir priminti, kad kiekvienas eismo dalyvis turi ne tik žinoti saugaus elgesio taisykles, bet ir būti atidus, dėmesingas gatvėje, kelyje, eidamas ar važiuodamas.

Saugaus eismo priemones – juostinius atšvaitus įteikėme svečiams ir dainininkams. Na, o 2013 metų saugų eismą propaguojančiais kalendoriukais apdovanojome visus susirinkusius į Poezijos šventę.

Išlydėjome poetus, linkėdami saugios ir kūrybingos vasaros. Sutarėme, kad vėl susitiksime 50 – me Poezijos Pavasario renginyje. 

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projektą Vilija Kaščionienė 

Gimnazijos dainininkai bu atidus kelyje.

Mūsų svečiai poetai jau su saugaus eismo priemonėmis.

Seniūnas sveikiną grupės vadovę D. Mitaitę.

Parašykite komentarą