Nors žinau – prisiminti nepakenks

Niūrus ir rudeniškas lapkričio 7- sios ketvirtadienis Baisogalos kultūros namuose suspindo šviesa,  saugumu ir viltimi. O tuos gerumus įžiebė žmonių su negalia Baisogalos skyriaus žmonės, kurie rinkosi į tradicinį rudeninį susibūrimą,  susinešę savo darbus darbelius. Kaip rudenį ir dera – daugiausia mezginius. Moterys dalijosi mezgimo paslaptimis, vasaros nutikimais ir naujais sumanymais.

Į žmonių su negalia parodą-popietę atvyko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Ivanna Žmėjauskienė, pasikalbėjo su skyriaus žmonėmis, aptarė problemas ir kasdienius rūpesčius. Kartu su skyriaus pirmininke Vanda Kazickiene ir seniūnu Romu Kalvaičiu nuvyko apžiūrėti skyriaus veiklos patalpų,  pirties bei įrengimų.

Baisogalos bendruomenės taryba, organizuodama saugaus eismo renginius, nepamiršo ir didelės bendruomenės grupės – Baisogalos skyriaus žmonių su negalia. Į gražią popietęįsijungė su dvyliktuoju saugaus eismo renginiu ,,NORS ŽINAU – PRISIMINTI NEPAKENKS“. Renginio tikslas – a) priminti saugaus eismo taisykles, ypač akcentuojant pasunkėjusias eismo sąlygas rudens ir žiemos laikotarpiu; b)  sužinoti, kokių pastebėjimų ir pageidavimų turi žmonės su negalia, ypač judėjimo, gerinant eismo sąlygas Baisogaloje; c) padovanoti saugaus eismo priemonių, kurias skiria organizatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir vykdytojai –  Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas sakė: ,,Baisogalos skyriaus žmonės  yra aktyvūs ir pilietiški. Savo darbais ir dalyvavimu papuošiantys renginius. Ieškantys šviesos ir grožio kartais ir nelengvoje kasdienybėje“.

Šio, priešpaskutinio šiais metais saugaus eismo renginio partneriai – kultūros ir bibliotekos darbuotojai, kurie ypač dėkingi Vandos Kazickienės vadovaujamiems žmonėms už bendradarbiavimą ir pagalbą.

 Vilija Kaščionienė Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja, atsakinga už projekto įgyvendinimą

Busime saugesni kelyje. Foto V. Glocienės

Radviliškio r. sav. administracijos direktorė J. Margaitienė ir socialinės paramos sk. vedėja I. Žmėjauskienė domėjosi ir saugaus eismo projektu.

Saugokime vieni kitus – jums atšvaitai, man kepurė. Foto V. Glocienės

Parašykite komentarą