Penktasis saugaus eismo renginys Baisogaloje

Baisogalos bendruomenės penktasis saugaus eismo renginys – šeimos svetainė – susitikimų su šeimomis renginys – 2014 m. Baisogalos bendruomenės saugaus eismo projekto naujovė.

Kartu su partneriais – Radviliškio parapijos socialinių paslaugų centro Baisogalos seniūnijos socialinėmis darbuotojomis Laima Počiejiene ir Jolita Giniotiene, – bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, tarybos narė Renata Masiulienė ir bendruomenės narys Kazys Bronius Strolys vyko į socialinės rizikos šeimas.

Šio renginio tikslas – dirbti prevencinį darbą su tėvais, raginti juos ne tik patiems būti pavyzdingais, bet ir padėti vaikams tapti sąmoningais saugaus eismo dalyviais.Skatinti tėvelius kalbėtis su vaikais apie saugų eismą, kontroliuoti, ar vaikai, išeidami į kelią ar išvažiuodami dviračiais, laikosi saugaus eismo taisyklių, segi atšvaitus, turi kitas privalomas saugaus eismo priemones.

Aplankėme 9 šeimas, susitikome su 18 vaikų. Ne tik kalbėjomės, priminėme saugaus eismo taisykles, bet ir apžiūrėjome jų turimas saugaus eismo priemones.

Tiek tėveliams, tiek vaikams padovanojome saugaus eismo priemonių: atšvaitų, spalvinimo knygučių, kalendorių, liemenių dviratininkams ir lankstinukų vairuotojams, kurias skiria organizatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir aprūpina Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Dėkojame projekto partneriams už bendradarbiavimą, vykdant prevencinį darbą socialinės rizikos šeimose, rūpinantis šeimų saugumu ir mažinant socialinę atskirtį.

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja, Vilija Kaščionienė

Pirmininkas A. Radžiūnas, tarybos narė R. Masiulienė su projekto partnerėmis RPBSPC Baisogalos seniūnijos socialinėmis darbuotojomis.

Visi šios didelės šeimos nariai gavo saugaus eismo priemones. Foto K. Br. Strolio

Dviratis dar neparuoštas kelionei. Foto K. Br. Strolio

Parašykite komentarą