Baisogalos bendruomenė domėjosi eismo dalyvių elgesiu prie tvenkinio

Šeštasis Baisogalos bendruomenės saugaus eismo renginys paženklintas judriosios palapinės ženklu. Tai reiškia, kad liepos mėn. 26 dieną vyko išvažiuojamasis renginys. Važiavome į paplūdimį.

Mūsų tikslas – stebėti situaciją prie Baisogalos tvenkinio: ar laikomasi elgesio prie tvenkinio taisyklių, ar neniokojama gamta, ar nekūrenami laužai.

Tačiau pagrindinį dėmesį skyrėme saugaus eismo taisyklių priminimui, ypač  dviratininkams – jų nemažai sutikome prie tvenkinio. Apžiūrėjome, ar tinkamai paruošti dviračiai pagal naujus saugaus eismo reikalavimus, ar dviratininkai žino naujas važiavimo dviračiais taisykles.

Džiugu, kad tiek jaunimas, tiek vyresnieji žino naujus reikalavimus, sutinka, kad jie yra tikslingi ir reikalingi. Kad dar ne visų dviračiai tinkamai paruošti, ar ne visas saugaus eismo priemones turi ir dėvi, dviratininkai aiškinosi tai laiko stoka, tai dar neradę tinkamų ir panašiai.

Bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas tiek dviratininkams, tiek pėstiesiems eismo dalyviams, kurie turėjo atsakyti į užduotus saugaus eismo tema klausimus, išdalino saugaus eismo priemones: atšvaitus, lankstinukus ir knygutes.

Jas skiria organizatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Aprūpino vykdytojai – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Vilija Kaščionienė, Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja

Mergaitės atsakė beveik į visus bendruomenės pirmininko klausimus. Foto K. Br. Strolio

Priminėme ir saugios elgsenos vandenyje taisykles. Foto K. Br. Strolio

Su dviratininkais daug ką reikia aptarti. Foto K. Br. Strolio

Parašykite komentarą