Pirmasis Baisogalos bendruomenės saugaus eismo renginys kelionėje

Gegužės 17 d. Baisogalos kultūros namų folkloro ansamblis ,,Dainoriai“ (vad. Paulius Kablys) vyko į Klaipėdą – laukė seni draugai, folkloro klubo ,,Šeimyna“ žmonės. Jie organizavo pavasario šventę, kurioje koncertavo ir baisogaliečiai.

Mes, Baisogalos bendruomenės, saugaus eismo propaguotojai, nutarėme vykdyti pirmąjį 2015 metų saugaus eismo renginį. Tuo labiau, kad bendruomenės pirmininkas yra folkloro kolektyvo dalyvis.   Mūsų renginio tikslas – priminti ir praktiškai išbandyti  saugaus eismo taisykles mieste: įlipimas ir išlipimas iš transporto priemonės, ėjimas kolonoje, šviesoforu reguliuojamos ir nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos.

Tad į kelią pasiėmėme organizatorių – Lietuvos automobilių kelių direkcijos, vykdytojų ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos skirtų saugaus eismo priemonių: liemenių, atšvaitų, kalendoriukų ir patraukėme į kelią.

Aukščiausioje autostrados vietoje bendruomenės pirmininkas įteikė kolektyvo žmonėms atšvaitus, priminė jų naudojimo taisykles. Lydimi saulės ir vėjo tęsėme kelionę.

Kiek per ilgai užtrukome kelyje, todėl teko koreguoti planus – pirmiausia šventė ir koncertas, o saugaus eismo valandėlė prieš kelionę į Baisogalą.

Saugaus eismo priemonių įteikėme ir ,,Šeimynos“ klubo vadovei Danutei Krakauskienei.

Manome, kad mūsų renginys buvo aktualus, ypač vyresniems kolektyvo žmonėms, nes, prisiminę eismo taisykles, ir mieste jausis pilnaverčiais eismo dalyviais.

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja Vilija Kaščionienė

Saugiai atvykome į susitikimą-koncertą. Foto Arūno Puzaro

Kviečiame žalią šviesoforą. Foto Arūno Puzaro

Saugūs perijoje. Foto Arūno Puzaro

Parašykite komentarą