logobend

Projektas „Sportuojanti bendruomenė – sveika visuomenė“

Asociacija „Šniūraičių bendruomenė“ įgyvendina vietos projektą Sportuojanti bendruomenė – sveika visuomenė“, pateiktą pagal vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ (toliau – VVG) vietos plėtros strategijos „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategija 2016–2023 m.“ II prioriteto „Bendruomenės telkimas ir jaunimo įgalinimas mažinti socialinę atskirtį“ priemonę Nr. LEADER-19.2.-SAVA-9 „Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“.

Rugsėjo 7 dieną Šniūraičių bendruomenė besidžiaugdama naujai įrengta modernia krepšinio aikštele Šniūraičiuose surengė Sporto šventę, į kurią sukvietė nemažą būrį Radviliškio ir Aukštelkų seniūnijų sportininkų ir sporto aistruolių. Visus šventės dalyvius pasveikino Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė, Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė, Radviliškio savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, bendruomenių atstovai.

Šventėje dalyvavo net 5 komandos iš Kutiškių, Daugėlaičių, Aukštelkų ir dvi iš Šniūraičių. Krepšinyje nenugalimi buvo aukštelkiškiai ,sidabrą laimėjo Šniūraičių jaunimas, o bronzą – Kutiškių komanda. Vykdant projektą šniūraitiškiai įsigijo „Bumper ball“ komplektą ir šventės metu buvo jis išbandytas. Burbulinio futbolo varžybas laimėjo Kutiškių komanda, sidabras atiteko Šniūraičių jaunimui, o bronza atiteko Šniūraičių vyresniųjų komandai. Šventės metu vaikai džiaugėsi batutų pramogomis, ypač daug dalyvių sulaukė atrakcionas – „minkštasis krepšinis”. Jame puikiai pasirodė Paulius Burba ir Kernius Urbelis, kuris taip pat buvo nenugalimas baudų metimo rungtyje. Mažieji šventės dalyviai turėjo progos išbandyti batutus, vyresnieji rungėsi prie šaškių lentos, o drąsiausi dar ir kojukus išbandė…

Jaunimas šventės metu turėjo progos dalyvauti savigynos pamokėlėje, kurią vedė karate klubo „Kentauras“ treneris Arūnas Masalskis.

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija