logobend

Sveika šeima – stipri bendruomenė

Asociacijos „Raudondvario kaimo bendruomenė“ 2019 metais įgyvendino projektą „Sveika šeima – stipri bendruomenė“, Nr. RADV-LEADER-6B-JIS-6-3-2018 pagal „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategiją 2016-2023 m.“.

Pagrindinis šio projekto tikslas – Raudondvario kaimo viešojo gyvenimo atnaujinimas ir patrauklumo didinimas, sukuriant kokybiškos viešosios infrastruktūros modelį, skirtą bendruomenės laisvalaikio užimtumui organizuoti, telkti kaimo gyventojus į tematinius bendradarbiavimo tinklus, skatinti sveiką gyvenseną, kultūrinį aktyvumą ir savanorišką veiklą. Iš paramos lėšų sutvarkyta ir atnaujinta Raudondvario kaimo viešoji erdvė, pastatyti lauko suoliukui, įrengti treniruokliai, atnaujinta krepšinio aikštelę, pritaikyta Raudondvario kaimo ir aplinkinių seniūnijų gyventojų patogiam, tikslingam, aktyvaus laisvalaikio praleidimui bei bendradarbiavimo tinklų plėtojimui puoselėjant sportinį aktyvumą ir užimtumą, bei draugiškos socialinės aplinkos kūrimą. Vykdant projektą 2019-06-29 buvo surengtas projekto pristatomasis renginys, kuriame Raudondvario ir kaimyninių bendruomenių: Alksniupių kaimo, Pociūnų kaimo, Pakalniškių kaimo ir Šeduvos miesto gyventojai, galėjo pasivaržyti krepšinio 3×3 varžybose, pasiklausyti vietos saviveiklos ansamblių, ir kviestinių žinomų atlikėjų dainų, ir muzikos. Vaikai linksmai leido laiką mobiliame batute, juos linksmino vaikų personažai, bei aktorių grupė „Trys draugai“. Šventėje dalyvavo šeimos,  įvairaus amžiaus vaikai, jaunimas, suaugusieji. Susirinkusieji linksmai leido laiką, skambėjo muzika, visi galėjo pabūti kartu, pabendrauti. Bendruomenės nariams buvo pristatytas projektas. Varžybų nugalėtojai ir aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti – Šeduvos, Pakalniškių seniūnijų bei asociacijos „Raudondvario kaimo bendruomenė“, įsteigtais prizais, medaliais, taurėmis. Buvo pagerinta Raudondvario kaimo poilsio ir sporto bazė – suaugusiems ir vaikams nuo 14 metų, taip pat neįgaliesiems įrengti sporto treniruokliai, naują šiuolaikišką krepšinio aikštelę.

Naujai įrengtoje sporto ir poilsio bazėje bendruomenės nariai turės galimybę sportuoti, leisti laiką drauge, praktikuoti sveiką gyvenimo būdą. Daug entuziazmo turintys iniciatyvūs žmonės tiki, kad bendruomenė gali vienyti žmones siekti bendrų tikslų, bei kurti jaukų poilsio kampelį, kur įdomiai leisti laisvalaikį, bendrauti, vienytis bendriems tikslams ir veikloms būtų ne tik patogu, bet ir savaime suprantama.

Visų susibūrimų akimirkos viešinamos socialiniame tinklapyje www.facebook.com, grupė Raudondvariečiai.

Bendruomenės pirmininkė Loreta Benaitienė