Rugsėjo pirmąją – penktasis saugaus eismo renginys Baisogaloje

Rugsėjo I-ji – diena, kurią tikrai tikslinga kreiptis į kiekvieną eismo dalyvį, o tai reiškia – į visus.   Todėl Baisogalos bendruomenė jau ne pirmi metai Rugsėjo 1-ją vykdo saugaus eismo renginį. Dalyvaudama projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais ,,Šiaulių regiono keliai“, o vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, Baisogalos bendruomenė penktąjį saugaus eismo renginį vykdė kartu su savo ištikimais ir patikimais partneriais: Baisogalos mokykla–darželiu, gimnazija, biblioteka, šaulių kuopa ir policijos darbuotojais.

Pirmieji į darbą įsijungė policijos darbuotojas Renatas Zdanavičius ir Baisogalos šaulių kuopos vyrai: vadas Rimantas Narbutis, pavaduotojas Algimantas Zapasnykas, šaulys Erikas Šimbelis. Vyrai budėjo prie kelio Šiauliai–Kaunas sankryžos, kurią turi praeiti daug Baisogalos gimnazijos mokinių. Šauliai bendravo su šventiškai nusiteikusiais moksleiviais, linkėjo saugių mokslo metų ir dalijo saugaus eismo taisykles primenančias liniuotes. Policijos darbuotojas Renatas Zdanavičius kalbėjosi ir perspėjo nusižengusius eismo dalyvius.

10 val. iškilmingas naujų mokslo metų atidarymas prasidėjo Baisogalos gimnazijos aikštėje. Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas padėkojo gimnazijos bendruomenei už patikimą partnerystę rūpinantis eismo saugumu Baisogaloje, įteikė saugaus eismo priemonių penktų ir dvyliktos klasės auklėtojoms.

11 val. iškilmės prasidėjo Baisogalos mokykloje–darželyje. Čia apsilankė ne tik bendruomenės pirmininkas, bet ir saugaus eismo projekto simbolis KATĖ – vyr. bibliotekininkė Viktorija Golcienė. Buvo padėkota įstaigos vadovams: direktorei Vitai Poškienei, pavaduotojai ugdymui Gražinai Areliūnienei, palinkėta saugių mokslo metų, o pirmokų mokytojai Nilutei Jasaitienei ir paruošiamosios grupės auklėtojoms Zojai Šimkevičienei ir Virginijai Simonavičienei įteiktos eismo dalyvių liemenės.

Paruošiamosios grupės vaikams buvo padalintos saugų eismą propaguojančios liniuotės, primintos saugaus eismo taisyklės.

KATĖ ir bendruomenės pirmininkas su pirmokais susitiko klasėje. KATĖ eilėmis kalbėjo apie saugaus eismo taisykles, diskutavo su mokiniais ir išdalino juostinius atšvaitus, primindama kaip svarbu turėti atšvaitą tamsiu paros metu.

Dėkojame projekto organizatoriams, vykdytojams ir mūsų partneriams už pagalbą propaguojant saugų eismą mūsų miestelyje.

Vilija Kaščionienė,

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projekto įgyvendinimą

Baisogalos šaulių kuopos vadas Rimantas Narbutis linki saugių mokslo metų.

Mūsų visų tikslas – sąmoningas ir saugus eismo dalyvis.

Mokyklos-darželio pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė puiki pagalbininkė organizuojant saugaus eismo renginius. Nuotrauka Loretos Krugelienės

Pirmokai apdovanoti juostiniais atšvaitais. Nuotrauka Loretos Krugelienės

Saugaus eismo priemonėmis apdovanoti paruošiamosios grupės vaikai. Nuotrauka Loretos Krugelienės