Saugaus eismo palapinė tęsia kelionę

2013 m. rugpjūčio mėn. 20 d. Baisogalos bendruomenė vykdė septintąjį saugaus eismo renginį ,,Saugok save ir kitus“. Pagal projektą mobili saugaus eismo palapinė  turėjo kviesti prie Baisogalos tvenkinio, tačiau, dėl nepalankaus oro, poilsiautojų paplūdimy nebuvo, todėl palapinė puikavosi miestelio centre.

 Bendruomenės tarybos nariai, bibliotekininkės Viktorija Golcienė ir Alvyda Žižniauskienė,  kultūros darbuotojos Neringa Bernadickienė ir Irena Levickienė, Baisogalos šaulių kuopos vadas Rimantas Narbutis ir pavaduotojas Gediminas Kuckailis stebėjo kaip vyksta judėjimas miestelio centre, kaip einama per perėjas, ar dviratininkai persiveda dviračius, ar vairuotojai praleidžia pėsčiuosius. Pėstieji, ypač vaikai, buvo „egzaminuojami”, piešė šviesoforus, atsakinėjo į saugaus eismo tematika pateiktus klausimus, atliko praktines užduotis ir patys galvojo klausimus viktorinai į kuriuos atsakinėjo jų bendraamžiai ir net seniūnas Romas Kalvaitis. Saugaus eismo priemones, kurias skiria projekto organizatoriai Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir vykdytojai Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga dalijome renginio dalyviams ir tuo metu sutiktiems eismo dalyviams: pėstiesiems, dviratininkams, mamoms su vežimėliais ir vairuotojams.

Pamatėme, kad prevencinis darbas būtinas, nes  per tas porą valandų užfiksavome net 10 pažeidimų. Pasikalbėjome su prasižengusiais eismo dalyviais, įteikėme saugaus eismo priemones. Tikime, kad toks „susitikimas” su eismo dalyviais prieš Rugsėjo pirmąją ypač naudingas.

 Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja, atsakinga už projekto įgyvendinimą Vilija Kaščionienė

 

Ruošiamės VII-jam saugaus eismo renginiui. Foto Viktorijos Glocienės

Ir seniūnas R. Kalvaitis atsakinėjo į viktorinos klausimus. Foto Viktorijos Glocienės

Saugaus eismo plalapinėje darbas verda. Foto Viktorijos Glocienės

 

Parašykite komentarą