Jei būsime atidūs kelyje – vėl susitiksime folkloro sambūryje

Baisogalos bendruomenė jau antrus metus dalyvauja saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Projekto vykdytojas – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Už 2012 metais įgyvendintą projektą, Baisogalos bendruomenė, pavienių bendruomenių tarpe, buvo įvertinta pirmąja premija.

 Praėjusiais metais pirmasis projektinis renginys vyko būtent folkloro sambūrio  metu. O šiais metais jau – šeštasis, kurį pavadinome ,,Esu ne tik smagus, bet ir saugus“, papuošė bei paįvairino dvyliktą kartą nuskambėjusį folkloro sambūrį ,,Nemirštanti tautos gaida“.  Į sambūrį atvyko  folklorinių kolektyvų dalyviai, kurie pernai išklausė patarimų  ir priminimų saugaus eismo klausimais ir visus metus saugiai lankė repeticijas, vyko į koncertus, o šiemet vėl ne tik smagūs, bet ir saugūs susirinko į bendraminčių būrį. Dešimties kolektyvų dalyvius, atvykusius iš Pakruojo rajono Stačiūnų  ir Medikonių bei Radviliškio rajono sveikino Baisogalos bendruomenės pirmininkas, policijos rėmėjas ir šaulys, Artūras Radžiūnas, tarybos narė Vita Poškienė, kultūros darbuotojos Virginija Simonavičienė ir Vilija Kaščionienė, Baisogalos seniūnas ir policijos rėmėjas Romas Kalvaitis, šaulių kuopos vadas Rimantas Narbutis, šaulys ir policijos rėmėjas Algimantas Zapasnykas. Vėl kalbėjome apie eismo saugumą, ypač tamsiu paros metu, kai prasideda kolektyvų dalyviams repeticijų ir koncertų ,,sezonas“. Linkėjome, kad žmonės galėtų tenkinti savo poreikius šviestis, lavintis ir kurti, dalyvauti meno kolektyvuose, nepaisant sudėtingesnių eismo sąlygų ir neapšviestų gyvenviečių ar gatvių.                  Neliko pamiršti ir į sambūrį susirinkę žiūrovai – svečiai ir baisogaliečiai. Visus pasiekė bendruomenės pirmininko dalijami kalendoriukai, propaguojantys eismo saugumą.                                                                                                                                                                                                                                                                       Džiaugėmės, kad per praėjusius metus niekas iš sambūrio dalyvių nebuvo sužaloti ir nežuvo eismo įvykių metu. Linkėjome ir ateityje būti atsargiems kelyje, laikytis saugaus eismo taisyklių, ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam eismo dalyviui ir dalijome saugaus eismo priemones. Susitarėme vėl susitikti tryliktajame folkloro sambūryje 2014 metais.

 Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,                                                                                                                                                                                               atsakinga už projektą Vilija Kaščionienė

 

Paloniečiai pirmą kartą mūsų saugaus eismo renginyje. Foto K. Br. Strolio

Saugaus eismo priemonės skirtos sambūrio dalyviams. Foto S. Juškevičiaus

Saugaus eismo propagavimas – mūsų tikslas. Foto K. Br. Strolio

Tarybos narė Vita Poškienė Teikia saugaus eismo priemones St. Černiauskui. Foto S. Juškevičiaus

Parašykite komentarą