Saugaus eismo palapinė pradėjo kelionę

Baisogalos bendruomenė aktyviai dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2013“. 2013 m. Liepos 9 d. vykdėme penktąjį renginį ,,Kelyje tu nežiopsok, apie eismą vis galvok“. Su šiuo renginiu prasidėjo saugaus eismo palapinės ,,kelionė“. Kiekvieną mėnesį saugaus eismo palapinė sukvies eismo dalyvius rizikingose vietose. Pirmoji stotelė – Baisogalos turgavietė. Ji įsikūrusi prie judrios gatvės. Į turgavietę žmonės atvyksta mašinomis, dviračiais ir pėstute. Čia renkasi įvairaus amžiaus eismo dalyviai. Ir visiems pravartu prisiminti saugaus eismo ir elgesio gatvėje taisykles.

Bendruomenės tarybos narė, seniūnijos gerbūvio specialistė Augė Marcinkevičienė vadovauja visam pulkui mokinių, įdarbintų atostogų metu, už pašalpas atidirbantiems ir iš darbo biržos siųstiems suaugusiems žmonėms, dirbantiems prie viešųjų darbų. Tenka dirbti ne tik saugiose erdvėse, bet ir važiuojamojoje gatvės dalyje, todėl nusprendėme, kad tikslinga priminti saugaus eismo taisykles mūsų aplinką gražinantiems. Radviliškio VPK tyrėjas Donatas Stonkus su policijos rėmėjais, kultūros darbuotojais, saugaus eismo ,,veidu“ bibliotekininke Viktorija Golciene ne tik kalbėjo apie eismo saugumą su prekybininkais, tuo metu turgavietėje apsilankiusiais gyventojais, viešuosius darbus dirbančiaisiais, bet ir dalijo saugaus eismo priemones, kuriomis mus aprūpina projekto organizatoriai Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir vykdytojai Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.                                                                                                                                                                                           Tikime, kad kiekvienas susitikimas su eismo dalyviais, didina mūsų bendruomenės narių saugumą.                                                                              

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,                                                                                                                                                                   atsakinga už projekto įgyvendinimą                                                                                                                                                                                                           Vilija Kaščionienė                                                                                                                                                                                                                     

Nuotraukos V. Glocienės

 

Dalelė mūsų prekyvietės.

Laiškininkė Violeta užsuko į saugaus eismo palapinę.

Radviliškio VPK tyrėjas D. Stonkus priminė saugaus eismo taisykles.

Žmonės, kurie tvarko aplinką jausis saugesni.

Parašykite komentarą