Saugok mane, o ir save, kelyje

Prieš ketverius metus Baisogalos bendruomenė įsijungė į saugaus eismo projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja ir saugaus eismo priemonėmis bei literatūra aprūpina LAKD prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais – Šiaulių regiono keliais ir vykdytojais – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Pirmasis mūsų bendruomenės saugaus eismo renginys buvo vykdomas folkloro sambūrio ,, Nemirštanti tautos gaida“ metu.

Na, o šiemet, XIV–jo sambūrio metu, mes įgyvendinome VI–jį 2015 m. saugaus eismo renginį. Smagu, kad į šventę  atvyko 9 kolektyvai, seni ir nauji draugai. Smagu, kad dalyviai: dainininkai, šokėjai ir muzikantai, per prabėgusius metus, eidami ar važiuodami į repeticijas, laikėsi saugaus eismo taisyklių, nepateko į skaudžius eismo įvykius ir sveiki atvyko į Baisogalos Dvaro parką.

Baisogalos bendruomenė, tęsdama saugaus eismo renginių tradiciją, egzaminavo kolektyvų vadovus. Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas pravedė viktoriną, kurios rezultatai nenuvylė. Vadovai, o ir kolektyvų dalyviai, žino saugaus eismo taisykles, yra sąmoningi eismo dalyviai. Už puikias žinias įteikėme ne tik organizatorių skiriamas saugaus eismo priemones, bet ir Baisogalos bendruomenės tarybos skirtus saugaus eismo priemonių rinkinukus.

Tikime, kad nei vienas sambūrio dalyvis neliks abejingas baisogaliečių vaikų, o ir visų Lietuvos mažųjų prašymui ,,Saugok mane, o ir save, kelyje“.

Vilija Kaščionienė,

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja, atsakinga už projekto įgyvendinimą

Bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas pravedė saugaus eismo viktoriną. Nuotrauka K. Br. Strolio

Falk. ansamblis „Medaina” iš Medikonių, Pakruojo r. ne tik linksmos, bet ir saugios sambūryje. Nuotrauka P. Kablio

Mums rūpi mūsų dalyvių saugumas kelyje į repeticijas. Nuotrauka P. Kablio

Sambūrio kolektyvų vadovai su saugaus eismo priemonėmis. Nuotrauka K. Br. Strolio

 

Parašykite komentarą