Skėmių kaimo bendruomenės sporto turnyras „Sportuok ir būk saugus“

Radviliškio rajono Skėmių kaimo bendruomenės vaikai, jaunimas ir jų tėveliai atsisveikino su vasara,  vasaros atostogomis  pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamą projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ organizuotu sporto turnyru „Sportuok ir būk saugus“ 2012 m. rugpjūčio 25 d.

Daugiausia žaidėjų ir sirgalių buvo prie krepšinio aikštelės. Įnirtingai bet draugiškai žaidė net keturios komandos: svečiai iš Pociūnėlių, Krekenavos, Žibartonių ir aišku šeimininkų skėmiečių. Neišgąsdino žaidėjų ir sirgalių pradėjęs lynoti lietutis, galutinai išsiaiškinome, kad tą dieną stipriausia komanda buvo krekenaviečių – jau stipriai lyjant, bet nuotaikos buvo geros… Kas nežaidė krepšinio galėjo parungtyniauti tinklinio, bato metimo, „Bulviakasio“, „Stipruolio“, „Greituolių“, – komandinėse ir individualiose rungtyse. Šiuo turnyru nesiekėme aukštų sportinių pasiekimų, bet norėjome kad dalyvautų kuo daugiau dalyvių, ir kad kiekvienas rastų pagal galimybes jam patinkantį užsiėmimą ar mėgstamą rungtį. Turnyro dalyviai buvo paprašyti užpildyti saugaus eismo anketas. Baigiantis turnyrui visi dalyviai buvo supažindinti kad Skėmių kaimo bendruomenė dalyvauja projekte „Eismo saugumo bendruomenėse“, padarytas „Egzaminas“ privertė priminti ir pakartoti pagrindines eismo saugumo taisykles, – kuria kelio puse einam, ant kurios rankos atšvaitas ir t.t. Smagiausias buvo finalas, – kai visi žaidėjai, žiūrovai, sirgaliai neliko be dovanų. Be  nugalėtojų  taurės visiems teko po saugaus eismo priemonę, kam žibintuvėlis, kam krepšiai-rankinės, kam šviesą atspindinčios liemenės ar atšvaitas, mokinukams po liniuotę-skirtuką su vieta pamokų tvarkaraščiui bei lankstinukai „Saugokime vieni kitus kelyje“.

Artėja rudens – žiemos sezonas kai anksti sutemsta, tad džiaugiamės kad mūsų bendruomenės nariai ir šio turnyro svečiai turės priemonių, jas dėvės, bus saugūs grįždami ne tik iš treniruočių ar varžybų, bet ir vakarodami su draugais, pasirašydami sąrašuose įsipareigojo būti matomi ir saugūs.

Regina Dambrauskienė,

Skėmių kaimo bendruomenės tarybos narė

Telf.: 8 610 08417 

 

Parašykite komentarą