Surengtas Miežaičių kaimo bendruomenės namų atidarymas

Saulėtą rugpjūčio 2-osios vakarą į atnaujintus Miežaičių kaimo bendruomenės namus rinkosi kaimo gyventojai ir svečiai. Čia surengtas teatralizuotas suremontuotų bendruomenės namų pristatymo visuomenei renginys. Bendruomenė įgyvendino projektą „Dalies bendruomenės namų atnaujinimas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“, finansuotą Europos Sąjungos ir Radviliškio rajono savivaldybės pagal Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ parengtą Vietos veiklos strategiją „Gyvenimo kokybės gerinimas Radviliškio rajono kaimo vietovėse“. Viso įgyvendinto projekto bendra vertė – 106 970 Lt. Projekto įgyvendinimo metu padidinta bendruomenės salė, suremontuotos vidaus patalpos bei pakeisti langai.

Pasveikinti Miežaičių kaimo bendruomenės su sėkmingai įgyvendintu projektu atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, Radviliškio seniūnijos seniūnas Vidmantas Tamošiūnas ir jo pavaduotoja Virginija Balinskienė, Karčemų, Daugėlaičių, Šniūraičių, Voskonių, Minaičių bendruomenių atstovai. Renginio metu atnaujinti bendruomenės namai trumpam buvo paversti piratų laivo deniu, kuriame atvykę svečiai ne tik sužinojo savo ateitį  iš žvaigždžių, bet ir turejo paklusti griežtiems kapitono įsakymams.

Bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė padėkojo garbiems svečiams, įteikdama kraštiečio Antano Pečiulionio sukurtas suvenyrines lėkšteles.

Vakaro svečius linksmino „Papūgos radijas“.

Miežaičių kaimo bendruomenės informacija

Laivo  jungos vakaro svečiams būrė ateitį iš žvaigždžių

Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys bendruomenės pirmininkei Linai Dikavičienei įteikė padėkos raštą ir tarė nuoširdžius sveikinimo žodžius

Miežaičių kaimo bendruomenę pasveikino Radviliškio seniūnijos seniūnas V. Tamošiūnas ir jo pavaduotoja V. Balinskienė

Radviliškio seniūnijos bendruomenės sutarė tarpusavyje bendradarbiauti ir palaikyti glaudžius ryšius

Parašykite komentarą