Susitikimas su Latvijos Vietos veiklos grupe

Susitikimas su Latvijos Vietos veiklos grupe „Baldones partneryste”

2010 m. lapkričio 26 dieną Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ atstovai vyko į Latviją, Baldone apskritį. Šios kelionės tikslas – susipažinti ir apsikeisti nuomonėmis apie Kaimo atnaujinimo ir plėtros priemonių įgyvendinimą (LEADER metodu) Latvijoje ir Lietuvoje bei pasirašyti Tarptautinio bendradarbiavimo sutartį.

Susitikimas su Latvijos Vietos veiklos grupe

Baldone apskritis yra centrinėje Latvijos dalyje, netoli Rygos. Gyventojų skaičius – 5 385, iš kurių Baldone miesto – 2 178 gyventojų ir kaime – 3 207. Tai nedidelė Rygos kurortinė zona. Jos didžiausias turtas – gamta.

Mus draugiškai sutiko Baldones savivaldybėje Vietos veiklos grupės „Baldones partnerystė“ pirmininkė Inese Lagzdina ir Elina Brigmane.

Lydimi Elinos Brigmane susipažinome su Baldones miesteliu ir jo apylinkėmis. Aplankėme observatoriją, kalnų slidinėjimo trasą, vaikų globos namus bei sporto centrą.

Po pietų, Baldones savivaldybėje, įvyko Vietos veiklos grupės „Baldones partnerystė“ susirinkimas. Šio susirinkimo metu buvo aptarti ir pristatyti projektai pateikti pirmam kvietimui. Po pristatymų vyko diskusija – „Kas svarbiausia Baldonei?“

Šito susirinkimo metu Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ ir Vietos veiklos grupės „Baldones partnerystė“ pirmininkai, Romas Kalvaitis ir Inese Lagzdine pasirašė Tarptautinio bendradarbiavimo sutartį.

Susitikimas su Latvijos Vietos veiklos grupe

Parašykite komentarą