1

Vietos veiklos grupei „Radviliškio lyderis” – Jau 19…

Rugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena – tai diena, kuomet įprastai moksleiviams ir studentams prasideda nauji mokslo metai… Galima sakyti, kad ir Vietos veiklos grupei „Radviliškio lyderis” prasideda nauji metai, nes rugsėjo pirmąją ji mini 19-os metų sukaktį.

Saulėtą rudens dieną visi norintys paminėti šią gražią progą, rinkosi sodyboje „Molinė saulėgrąža”. Čia visus šiltai sutiko ir priėmė sodybos šeimininkai, bei žydintis saulėgrąžų laukas.

Visus susirinkusius pasveikino Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis” pirmininkas Romas Kalvaitis ir valdybos pirmininkė Ingrida Gladkienė.

Pristatytas naujas filmas apie nuveiktus Vietos veiklos grupės darbus, bei įgyvendintus vietos projektus nustebino ne vieną – mes tokie maži, o mūsų darbai tokie dideli…Pirmininkas Romas Kalvaitis visiems susirinkusiems įteikė atminimo dovanėles – liniuotes su interaktyvaus Radviliškio rajono lankytinų vietų žemėlapio QR kodu.

Elžbieta Karaliūtė pristatė sodybos „Molinė saulėgrąža” atsiradimo istoriją ir vystomas veiklas. Čia veda ne tik „Camino Lituano” kelias; puikuojasi nuostabus saulėgrąžų laukas, kuriame šiais metais pražydo net 115 veislių saulėgrąžų; organizuojamos įvairios edukacijos ne tik vaikams bet ir suaugusiems.

ir vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis” 19-ojo gitadienio dalyviai sudalyvavo edukacijoje, kurios metu susipažino su saulėgrąžų chalvos gaminimu; degustavo saulėgrąžų chalvą bei saulėgražų chalvos skonio ledus, gurkšnojo saulėgrąžų žiedlapių arbatą.

O šventę vainikavo Vietos veiklos grupės valdybos narių didžiulis tortas skirtas 19-ojo gimtadienio šventės dalyviams, kurį perdavė valdybos pirmininkė Ingrida Gladkienė.

Dėkojame visiems atvykusiems ir tas kelias valandas praleidusius bendraminčių būryje…

Iki kitų susitikimų…

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15