Šeimų šventė – 2012

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Šeima – valstybės ir visuomenės pagrindas, todėl, siekiant atkreipti dėmesį į šeimos svarbą žmogaus gyvenime, paskatinti šeimas laisvalaikį leisti kartu, paraginti pavienes šeimas jungtis, įsitraukti į visuomeninę ir savanorišką veiklą, sutelkti šeimų organizacijas ir sustiprinti jų bendradarbiavimą, š. m. gegužės 26 d. rengiama „Šeimų šventė 2012“.

Tikimės, kad šiame renginyje kaip ir pernai gausiai dalyvaus i dalyvaus šeimų organizacijos, o šventės metu užmegzti kontaktai paskatins šeimas tapti aktyvesnėmis, visuomeniškesnėmis. 

Šventėje kviečiamos dalyvauti visos šalies šeimos, šeimas vienijančios ir su šeimomis dirbančios visuomeninės organizacijos.

Oficialus Šeimų šventės globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Šventės organizatoriai – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Visuomenės harmonizavimo parkas.

Renginyje šeimos turės galimybę išklausyti specialistų pranešimus, dalyvauti diskusijose joms aktualiais klausimais ir pasidalyti savo patirtimi, vyks visuomeninių organizacijų veiklos pristatymas – „Šeimų kermošius“, bus organizuota vaikų priežiūra. Numatomos pramogų erdvės šeimoms – rungtys, apdovanojimai, spektakliukai mažiesiems, gyvo garso koncertas, kuriame dalyvaus garsūs šalies atlikėjai, ir kitos pramogos.

 Maloniai kviečiame visus dalyvauti „Šeimų šventėje 2012“, kuri vyks š. m. gegužės 26 d. (šeštadienį) Prienų rajone, Vazgaikiemio kaime esančiame Visuomenės harmonizavimo parke. Renginio pradžia – 12 val.

Šventės programą, nuorodas kaip nuvykti ir daugiau informacijos apie renginį galima rasti interneto portale adresu: www.seimusvente.lt

Įėjimas  NEMOKAMAS.

Šeimų vienijimosi šventė visuomenės harmonizavimo parke gegužės 28 d. Šeimų vienijimosi šventė visuomenės harmonizavimo parke gegužės 28 d. Šeimų vienijimosi šventė visuomenės harmonizavimo parke gegužės 28 d.Kviečiame Jūsų organizaciją aktyviai dalyvauti šventėje. Maloniai prašome kvietimą perduoti Jūsų organizacijos nariams, šeimoms, kad kuo daugiau dalyvių turėtų galimybę apsilankyti „Šeimų šventėje 2012“.

Prašome Jūsų, iki š.m. gegužės 21 dienos pranešti norinčių vykti į Šeimų šventę žmonių skaičių.

Organizuojamas kolektyvinis šeimų vykimas autobusais. Kelionė nemokama. Šventėje pramogos vaikams, suaugusiems nemokamos. Kelionę į šį renginį organizuoja Vėriškių bendruomenė. Tiksli  informacija bus suteikiama (dėl autobusų išvykimo iš kur ir kada) kai sulauksime Jūsų informacijos apie dalyvių skaičių.

Visais Jums rūpimais klausimais galima teirautis:

el. p. veriskiubendruomene@gmail.com

Tel. : (8 422) 45 335;   8 614 52 784 – Eglė.  

Parašykite komentarą