Folkloro sambūryje – saugaus eismo akcija

Rugpjūčio mėn. 7 d. Baisogalos Dvaro parke vyko XV-sis folkloro sambūris ,,Nemirštanti tautos gaida“, kuriame dalyvavo net septyniolika kolektyvų iš Panevėžio, Pakruojo, Joniškio, Kėdainių, Raseinių ir Radviliškio rajonų. Skambant etnografinių, folklorinių ir romansinio stiliaus kolektyvų dainoms ir instrumentiniams kūriniams, Baisogalos bendruomenė vykdė saugaus eismo renginį.

Dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja LAKD prie Susisiekimo ministerijos su partneriais ,,Šiaulių regiono keliai“, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, mūsų bendruomenė sambūrio metu priminė kolektyvų dalyviams saugaus eismo taisykles bei sąmoningo eismo dalyvio pareigas.

Bendruomenės narė, medicinos darbuotoja, Zita Šimkevičienė ne tik ,,egzaminavo“, bet ir patarė kaip elgtis, įvykus nelaimei kelyje, kaip ir kokią pagalbą galima suteikti nukentėjusiam iki atvyks gelbėjimo tarnybos.

Bendruomenės tarybos narė Renata Masiulienė pakvietė dalyvauti viktorinoje, kurią paruošė ištikimos projekto partnerės, Baisogalos miestelio bibliotekininkės. Sambūrio dalyviai ne tik teisingai, bet ir pašmaikštaudami atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas dėkojo už dalyvavimą viktorinoje, apdovanojo saugaus eismo priemonėmis sambūrio dalyvius ir linkėjo niekada nepamiršti saugoti ir save, ir kitus eismo dalyvius kelyje.

Vilija Kaščionienė

Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja,

atsakinga už projekto įgyvendinimą

Bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas tikrina atsakymą.

Folkloro ansamblio „Dainoriai” dalyviai bus matomi kelyje. Nuotrauka Sigito Mikučio

LPŽA „Sidabro gija” Kėdainių skyriaus kolektyvas „Giedra” atsakinėja į viktorinos klausimus. Nuotrauka K. Br. Strolio

Medikonių kolektyvo „Medaina” dalyvės apdovanotos saugaus eismo priemonėmis. Nuotrauka K. Br. Strolio