Miežaičių kaimo bendruomenės gerumo vakaras „Gerumas mus vienija”

Gerumas mums kaip oras, kaip vanduo, kaip saulė, kaip duona, kuri reikalinga žmonėms tam, kad jie galėtų pasidalinti juo  ir su savo artimu, ir su svetimu. Baigiantis metams ateina laikas, kai reikia prisiminti tai, kas buvo gera ir gražu mūsų bendruomenėje, pasidžiaugti žmonėmis, kurie gerais darbais pripildo bendruomenės aruodą, iš kurio kiekvienas semiamės jėgų, išminties ir idėjų. Tai metas, kai galime padėkoti už gėrį, įkvepiantį žodį, padrąsinimą. Visi, kas nors trupinėlį savo laiko paaukojo Miežaičių kaimo bendruomenės veiklai, gruodžio 1 d. buvo sukviesti į bendruomenės namus, kuriuose vyko tradicinis gerumo ir padėkos vakaras ,,Gerumas mus vienija“.

Vakaras organizuotas iš projektinių lėšų, kurios skirtos pagalSocialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotos priemonės įgyvendinimą – nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Šventinio vakaro dalyviai buvo pakviesti į kelionę –  realybės šou  ,,Gerumo traukinys“. Geros kelionės bendruomenės žmonėms linkėjo ir šiltų žodžių artėjančių švenčių proga negailėjo  į šventinį vakarą atvykęs Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis. ,,Gerumo traukiniu” keliavo  ir nuolatinė bendruomenės organizuotų renginių dalyvė Radviliškio  seniūnijos  seniūnės pavaduotoja Virginija Balinskienė. Viešnia davė leidimą judėti traukiniui ir linkėjo geros kelionės artėjančiuose bendruomenės darbuose naujuose metuose.

Vakaro metu ,,Gerumo traukinį“ vairavo bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė. Ji nuoširdžiai pasveikino vakaro svečius ir dalyvius sakydama, kad gyvenimas prasmingas, jeigu sugebame išlikti kitų atmintyje, jeigu atlikti darbai teikia džiaugsmą visuomenei, apžvelgė per metus atliktus darbus. Gal jie ne tokie dideli, bet jie yra prasmingi mūsų kaimui. Pasidžiaugė bendruomenės įgyvendintais 4 projektais, pasiektais tikslais ir uždaviniais. Didžiausias įgyvendintas projektas ,,Graži aplinka – saugi aplinka”. Finansavimą projektui skyrė ŽŪM ir prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybė, kurioje visada sulaukiame pritarimo ir palaikymo.  Norėjome sutvarkyti aikštelę ir taką vedantį į bendruomenės namus. Šiandien jau džiaugiamės, kad į šventę atėjome nauju taku.

Baigiantis metams mintimis apmąstome bendruomenės  gyventojus, jų prasmingai nueitus gyvenimo kelius. Visada randame žmonių švenčiančių garbingus jubiliejus. Šiemet garbingas sukaktis atšventė Kazimieras Jurgaitis, Algirdas Germanavičius ir Petras Mikalajūnas.

Padėkota žmonėms, kurie prisidėjo, prie bendruomenės organizuojamų darbų. Kada mokame padėkoti, net už smulkmeną pasakyti ačiū, nusišypsoti – tai yra labai daug.  Pirmininkė sakė, kad kai gražus bendrystės ryšys visus apjungia,  tada yra padaromi dideli ir gražūs darbai, renginiai, talkos, dalyvauta įvairiuose renginiuose. Aktyvistams ne tik  įteikti padėkos medaliai, bet vakaro metu jie dar turėjo atlikti  įvairias linksmas užduotis.    Nuoširdžiai padėkota Miežaičių jaunimo  krepšinio komandai ,,Mes – Miežaičių jaunimas” tai: Audriui Jurgaičiu, Valdui Radžiui, Maksimui Lisicai, Edmondui Volkovui, Gedui Dilinskui. Ypač smagu, kad jaunimas noriai prisideda prie bendruomenės veiklos, visada stengiasi turiningai praleisti laisvalaikį, sugeba išsikelti sau iššūkius ir prasmingai jų siekia. Dovydui Jarulaičiui padėkota ne tik už tai, kad jis krepšinio komandos narys, bet yra ir taikli rankelė. Daugėlaičių bendruomenės organizuotoje sporto šventėje ,,Tritaškių“ mėtymo rungtyje iškovojo I vietą.Už tai, kad  sugeba žvelgti toliau savo bendruomenės ribų, ir nuoširdžiai dirbti bendruomenės labui padėkota Irinai Lisicai. Irina šiais metais sėkmingai subūrė komandą ir atstovavo bendruomenę  Šniūraičiuose vykusioje Radviliškio seniūnijos gėlių šventėje. Padėkota aktyviems bendruomenės nariams Vilmai ir Audriui Kaniušams, kurie niekada neatsisako padėti, o bendruomenės šventės niekada neapseina be skanių Vilmos tortų.Aktyvi bendruomenės narė Ingrida Blinstrubienė apdovanota už  iniciatyvą organizuoti  ekskursija į Jūrmalą.Už  pagalbą vaikų vasaros stovyklos metu, už supratingumą, geranoriškumą, vertingą paramą ir gražų bendradarbiavimą įgyvendinant bendruomenės idėjas padėkota Violetai Vencevičienei ir Stanislavai Pečiulionienei. Šventėje dalyvavo ir nauji bendruomenės nariai   naujakuriai. Nors gyvena neseniai, bet pasirodo, kad yra visų galų meistrai ir bet kada gali padėti bendruomenei įvairiais darbų klausimais. Baigdama kelionę ,,Gerumo traukiniu“ bendruomenės pirmininkė sakė: ,,Esame vienos žemės, vieno krašto, vienos bendruomenės vaikai. Noriu palinkėti, kad mes, būdami vieni šalia kitų, visada pamatytume kažką gero, visada pasidalintume gerumu. Taip pat noriu pakviesti visus, turinčius idėjų, jas išsakyti mums. Dar kartą neišmatuojamas ir iš visos širdies ačiū jums visiems. Kurkime, džiaukimės, svajokime, sportuokime, keliaukime ir darykime dar daug beprotiškai smagių dalykų kartu“. 

Miežaičių kaimo bendruomenės informacija