Radviliškio rajono atstovai dalyvavo parodoje „Sprendimų ratas 2016“

Spalio 7 d. Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ atstovai ir bendruomenių nariai vyko į parodą „Sprendimų ratas 2016“. Parodoje „Sprendimų ratas 2016“ dalyvavo virš 100 įmonių, asociacijų ir organizacijų, apie 150 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos bei Baltarusijos. Pirmą kartą parodos lankytojai galėjo aplankyti socialinio verslo ekspoziciją (paviljonas Nr. 2), skirtą pristatyti Lietuvos kaimo socialinio verslo laimėjimus. Čia savo gaminius pristatė verslios šalies kaimo bendruomenės ir kitos nevyriausybinės organizacijos.

Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ parodoje turėjo du paviljonus, kuriuose Pociūnėlių, Baisogalos priestočio bendruomenė „Imantai“, Šeduvos ir Pakiršinio atstovai pristatinėjo bendruomeninius verslus.

Bendruomenių nariai dalyvavo ir parodos „Sprendimų ratas 2016“ metu surengtame seminare „Socialinio verslo vaidmuo užtikrinant kaimo gyvybingumą“. Seminaras suteikė  galimybę susipažinti su kitų institucijų patirtimi įgyvendinant socialinio verslo projektus, padėjo įvertinti kaimo vietovėse numatomo vystyti socialinio verslo ypatumus ir geriau suprasti, koks socialinis verslas kaimo vietovėse galėtų užtikrinti pelną bei lygiagrečiai galėtų padėti spręsti vietos socialines problemas.

Parašykite komentarą