RadvSav

Švęsti renkamės būryn

RadvSav

Skėmių kaimo bendruomenė, Skėmių seniūnija ir Skėmių pramogų ir šokių salė pagal Radviliškio savivaldybės finansuotą projektą „Švęsti renkamės būryn” 2022 m. liepos 16 d. organizavo tradicinę Skėmių vasaros šventę. Projekto įgyvendinimui skirtas 500 Eur finansavimas.

Džiaugiamės, kad į mūsų šventę atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Visą dieną sportinėse varžybose varžėsi jaunimas, o mažieji nemokamai pramogavo ant batuto. Šventinį vakarą skambiomis dienomis pradėjo Pociūnėlių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis „Svaja”, vadovė genovaitė Vorienė; šoko moterų linijinių šokių grupė.

Šventės metu pagerbėme, sveikinome ir džiaugėmės jubiliatais – linkėjome geriausios sveikatos. Gausiai į šventę rinkosi tiek vietos gyventojai, tiek svečiai ir į Skėmius trumpam sugrįžę kraštiečiai.

Ačiū tariame rėmėjams: Radviliškio raj. savivaldybei, ŽŪB „Auga Skėmiai”, Artūrui Radžiūnui ir Aurimui Gaidžiūnui, Skėmių kaimo bendruomenei – Skėmių Traktieiui. Ačiū už sukurtas puokštes ir papuošimus Vidai Tamulytei, pagalbininkei renkant žolynus Zitai Matijošienei, už medų dėkojame Vidmantui Svetikui, už šventės dalyvių registraciją Elytei Ragaliauskienei.

Skambiomis dainomis visus susirinkusius linksmino Stano ir Deivido Zvonkaus duetas, bei atlikėjas Vaidas Dzežulskis su žmona Birute.

AČIŪ visiems už buvimą kartu…

Sk 2022 2

Sk 2022 9

Sk 2022 10

Sk 2022 11

Sk 2022 12

Sk 2022 13

Sk 2022 14