ZUM viesinimas sp sf

Tradicinė vasaros šventė Skėmiuose „Susitinkam”

ZUM viesinimas sp sf

Skėmių kaimo bendruomenė, Skėmių seniūnija ir Skėmių pramogų ir šokių salė pagal Žemės ūkio ministerijos finansuotą projektą „Susitinkam” 2022 m. liepos 16 d. organizavo tradicinę Skėmių vasaros šventę. Projekto įgyvendinimui skirtas 2 000 Eur finansavimas.

Dieną sportavo ir sportinėse varžybose varžėsi jaunimas. Vakarą skambiomis dainomis pradėjo Pociūnėlių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis „Svaja”, vadovė Genovaitė Vorienė. Šoko moterų linijinių šokių grupė. Džiaugiamės kad mūsų šventėje svečiavosi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Šventės metu sveikinome ir džiaugėmės jubiliatais – linkėjome geros sveikatos. Gausiai į šventę rinkosi ne tik vietos gyventojai, bet ir į Skėmius nors trumpam sugrįžę kraštiečiai ir svečiai. Vaikai visą dieną nemokamai pramogavo ant batuto.

Ačiū tariame rėmėjams: Radviliškio raj. savivaldybei, ŽŪB „Auga Skėmiai”, Artūrui Radžiūnui ir Aurimui Gaidžiūnui, Skėmių kaimo bendruomenei – Skėmių traktieriui.

Ačiū už sukurtas puokštes ir papuošimus Vidai Tamulytei, pagalbininkei renkant žolynus Zitai Matijošienei, už medų dėkojame Vidmantui Svetikui, už dalyvių registraciją Elytei Ragaliauskienei.

Skambomis dainomis visus susirinkusiuosius linksmino Stano ir Deivido Zvonkaus duetas, bei atlikėjas Vaidas Dzežulskis su žmona Birute.

AČIŪ visiems už buvimą kartu…

Sk 2022 1

Sk 2022 2

Sk 2022 3

Sk 2022 4

Sk 2022 5

Sk 2022 6

Sk 2022 7

Sk 2022 8